Tüm Kasları Aynı Gün Çalıştıran Sistem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ardaaaaa tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bu genelde yeni sporculara yada ara vermişlere öneriliyor bunu vermek amaçları vucudu sadece alıştırmak mı ? Bu verilen programlara vucut gelişim elde etmezmi ? 1 ay boyunca ısınma programı yani her bolge aynı gun calısaacak ..

Bunu kötü niyetli hocalar istimar ediyor olabilirmi ? 1 ay böyle gelsin zaten diğer ayda hacim yada vb diğer programa gecmesi için yine gelicek diye ??

Zaten 10 aylık spor gecmısım var alt yapı var yanı ben hacım programı ıstıyordum tutturdu ısınma programı ıle baslıcaksın dıye 1 aylık para bosa gidecek diye dusunmeye basladım birde her bolge aynı gun haftanın 4 gunu gel dedi kasları yakma olasılıgımda yuksek gibi :(

2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    ne kadar ara verdin

3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    20-25 günlük bir aram var... Şimdi bu dediğini yapayım mı ? Kas kaybetmem ufakta olsa bir gelisim alırım umarım.

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    20 25 gün ara fazla sayılmaz.kaslarda pumping etkisi geçtiği için ciddi hacim azalması olmuştur.ama bölgesel olarak 2 idmanda bıraktığından daha iyi olursun.sadece hamlayacaksın başka sorun olmaz.

Cidade de Deus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş