Tüm bunlara rağmen olur mu?benim için umut var mı?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve ayati tarafından 8 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ayati

ayati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim sorum biraz uzun,aslında sorunum basit ama başımdan geçenler uzun...şöyle başlıyım anlatmaya:
    Blumia hastalığı ile mücadale ediyorum.yendim sayılır aslında doktorum çok yol katettiğimi söyledi...

zayıflamakta istiyorum ama şuan tedavi sürecinde olduğum için sıkı dietler yapmam,uzun süre aç kalmam yasak.bunlar benim yeme ataklarımı tetikliyor.
    zayıflamayı istemememin en önemli sebebi (hastalığım olabilir tabi de:) ) bel fıtığımın kilo aldıkça azması.Ayrıca basen bölgem çok yağlı ve sarkık mı desem yayvan mı...oturunca bi dünya yayılıyorlar...Sonra bide sezeryan doğumdan kalan bir mide sorunum var.Midem şiş ve sarkık...doğumdan önce böyle değildi.

Spor yapmayı cidden çok seviyorum ama bu konuda ciddi yardım alamam.Çünkü yurdumuzun ucra bir köşesinde görev yapıyorum,spor salonuna gidemem.Ayrıca memleketime gitmeme az kaldı,gidip orda başlayabilirim ama türbanlı bir bayanım,bizim ordaki spors alonları hep kadın-erkek karışık...zaten bitane varsanırım...neyse

arkadaşlar sıkılaşmaya ve kilo vermeye ihtiyacım var.En önemlisi sporu hayatıma koymaya çok ihtiyacım var.Doktorumda bunu tavsiye ediyor aslında ama ben nerden başlıycam bilmiyorum.
    Evde yapabileceğim şekilde tavsiyelerinize öyle ihtiyacım varki bilemezsiniz.Beslenme ve spor konusunda ....Vede en çok morale ihtiyacım var...

yaşım:27 ,kilom:67 ,boyum :1.63

2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ilk olarak yürüyüş derim sizin için. bir koşu bandı süper olur
    beslenme konusunda doktor ne derse uygulayın
    sezeryan maalesef uzun süreli bir göbek bırakıyor, eşimden biliyorum
    kurtuluşu; hareket edip vücudun toplanmasını hızlandırmak
    memlekete gidince başlayabilirsiniz

ayati bunu beğendi.
  3. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    merhabalar,
    durumunuzda herhangi bir engel yok aksine uzun süre aç kalmamam lazım demişsiniz ki bu zaten aslında yapılması gereken bir durum
    gelişmek içinde kilo almak içinde sık sık ve az yememiz gerekir ve en önemlisi doğru seyleri yemek gerekir.

türbanlı bir bayan olmanız ve mix bir spor salonunda zorlanacağınızı düsünmenizi anlıyorum
    imkanınız var ise evinize öncelikle bir kosu bandı almanızı öneririm .haftasonu yapacağınız acık hava yürüyüsleri ise en önemlisi olur
    bunların dısında bence plates topu ve bununla yapılan antremanları bir inceleyin derim
    bence hem ekonomik hemde mükemmel bir antreman yolu bizim gibi hantal insanlara bile esneklik kazandırarak antreman sansı tanırken sizler icinde cok sağlıklı ve faydalı bir antreman yolu olacaktır.
    ev icinde düzenli olarak spor yapmayı deneyin derim olmaması diye birsey asla yoktur

ayati bunu beğendi.
  4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    benim eskiden çalıştığım salonlardan birine gelen başı örtülü bayanlar vardı. okulun salonunda da görmüştüm birkaç kişi. uyum sağlamışlardı. bol eşofmanları vardı, bir iki kere eşofman altının üzerine etek giyenleri gördüm. tam olarak hangi hareketi yapmaktan rahatsız olduklarını bilmiyorum, çok da incelemedim. efendi efendi çalışırdık.

sizin şahsınıza bir kastım yok. herkesin kendi kararı sadece ileride foruma bakacak olanlara fikir vermesi için yazıyorum. ilgilenenlere, düşündüğü salona devam eder başı örtülü üye olup olmadığını bir sormasını öneririm. herkese kolay gelsin.

meze bunu beğendi.
  5. ayati

ayati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kesinlikle spor yapan insanların çok daha ahlaklı olduklarını, farklılıklara açık olduklarını biliyorum...ama kendi adıma düşünmem...
    yorumun ve önerin için teşekkürler...

6. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bence önce sizin sıkı bir kardiyoya ihtiyacınız var koşu bandı bu sorunu çözebilir,beraberinde plates yaparsanız sıkılaşmışta olursunuz ve en önemlisi bunları evde rahatlıkla yapabilirsiniz.tabiki diyet önemli...

ayati bunu beğendi.
  7. aysunil

aysunil Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsin sana..kaç kilosun?

8. ayati

ayati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo verme ve spor planlarım berbat gidiyo...daha doğrusu gitmiyo....oooffff

Sayfayı Paylaş