Sytha 6 Protein tozu ve kreatin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve osman55 tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. osman55

osman55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar.. Forumda aradım ama miktarı açısından yeterli cevap bulamadım. Syntha 6 protein tozu kullanıyorum. Aldığım yerde ki bayan. Sabah aç karna- ant önce ve ant sonrası kullan dedi. Günde 3 defa kullanılması sizce uygun mudur? Ben birde creatin kullanmak istiyorum. Creatin ile ilgili sorumda şu syntha 6 nın içersine karıştırıp protein tozuyla beraber kullanabilir miyim? Ve bu creatini ne kadar miktarda kullanmam gerekir??? Ve son olarakta protein tozunu günde 3 servis kullandığım için. Creatin kullanmama gerek var mıdır?? Yada proteini azaltıp kreatin mi kullanmalıyım.. Kafam çok karıştı dostlarım :) Yorumlarınızı bekliyorum ilgilenirseniz memnun olcam.

2. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    bende syntha 6 kullanıyorum ama sadece antreman sonrası 1 ölçek kullanıyorum beslenmem iyi çünkü gerek duymuyorum ama 3 ölçek fazla olabilir karaciğerini yorarsın. Eğer beslenmen okadar iyi değilse kahvaltı sonrası ve antreman sonrası yapabilirsin ama 3 ölçek kullanmana gerek yok. creatini de yükleme yaparmısın bilmem ama ben antreman öncesi 5 gr meyve suyuyla karıştırıp iciyorum.

osman55 bunu beğendi.
  3. osman55

osman55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet dostum öyleyse şöyle bişi yapacak olsam. Antreman öncesi kreatini syntha 6yla karıştırarak içsem?????? Yani karışmalarında bi problem var mı ??? Bide antremandan sonra 1 ölçek syntha alsam. Yeterli olur mu???? Ve Bide Kreatini ve protein tozunu her gün mü kullanmalıyım?? Çünkü ben haftanın her günü spor yapıorm?? Body değil sadce.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:03 ----------

Yani kreatin kullanımıda syntha gibi aralıksız mı olmalı?? Hiç ara vermeden mi kullanmalıyım??

4. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    syntha 6 ölçeğinde 15 gr karbonhidrat içeren bir protein tozu bundan dolayı biraz kilo aldırır 3 ölçek fazla gelebilir

5. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    antreman öncesi ve sonrası yaparsan 2 saat gibi bir sürede 2 ölçek protein tozu bence gereksiz olur karaciğeri fazla yorarsın en az arada 6 saat olsun creatini karıştırmanda bir problem olmaz ancak kreatini antreman öncesi almalısınki antremanda güç versin. Syntha yı antreman sonrası al eğer istersen bide kahvaltı sonrası tamamdır.

Sayfayı Paylaş