Syntrax Whey Shake

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Fitness Expert tarafından 8 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

65,2%
  2. Orta karar

26,1%
  3. Başarısız

8,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben gaspari delisi bir adamım ....

twinlap - musletech - nanox gibi markalarında protein tozlarını kullanmış biri olarak

şunu söylemeliyim ki bu ürün gerçekten güzel ....

şu an kullanıyorum ... ama kütlesel artış konusunu size 3 hafta sonra söyleyeceğim ...

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    kutuyu bitirdim orta karar bir ürün ama bi daha kullanmıcamdan eminim pek fazla faydasını görmedim çileklisini almıstım tadı bir süre sonra baydı keske çıkolatalasını alsaydım :)gaspariye gecebilirim ama whey olmadığı için beni düsündürüyor ultimate optimum yada gaspari bunlardan birini alıcaz artık

Son düzenleme: 15 Nisan 2012
  3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    syntatx matrix tavsiye ederim uzun salınımlı proteın tozu istersenız caesin olarak kullanılcak en iyi proteın tozudur

4. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünün MATRİX 5.0 olanından aldım kuzenim için ve bi arkadasım için . kuzenim iyi olduğunu söyledi . Bendeki Whey bitince bundan alıcam üstelik piyasadan daha ucuza distribütör den alıyorum .

5. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    Dün aldım gerçekten kaliteli ürün belli ediyor . Etkisi diye bişey yazmıcam klasik whey işte. Ama proteini denatüre etmeden işlemeleri söylediklerine göre güzel birşey tavsiye ediyorum .

6. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    2 kilo bitirmiş biri olarak faydasını görmedim diyemem orta karar.. Bende baya iştah artışı yapmıştı.

7. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kullandım, protein tozu olarak çok iyi bi ürün. Çok fazla ürün denememe rağmen son üç aydır bunu alıyorum. Düzgün beslenme, düzgün idman olmadan içip yatanlar için hiç bir ürün iyi değildir eğer böyle yapıyorsanız almayın paranızı harcamayın.

8. mizantropia

mizantropia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sadece gittiğim salonda 1 hafta 4 servis içtim. Sonrasında kendim gainer aldığım için bıraktım. O yüzden etki olarak bir şey diyemiyorum ama tadı çok güzeldi. (çilekli ve su ile)

Süt ile daha da güzel olacaktır diye düşünüyorum.

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123

İthalatçılara duyurulur, eski syntraxları getirmeyelim lütfen, yeni aromalar denemek istiyoruz. :)

10. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Dexter_Morgan,whey shakeden memnunmusun ? Benim whey de 5-10 olcek kaldi fazla butcemde yok Whey shake siparis vermeyi dusunuyorum

11. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bende kullanıyorum şu an bitmek üzere. Tadı gerçekten harika.Bundan önce Muscletech kullanmıştm performans olarak pek bir fark görmedim. Tavsiye ederim herkese.

12. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    şu an çileklisini kullanıyorum. tadı gerçekten çok güzel oluyor özellikle sütle daha bir güzel ama en büyük eksisi bana göre köpürmesi , hem suyla hem sütle köpürme oluyor.sütle çok fena köpürüyor bilmiyorum fazla çalkaladığım için mi böyle ama.etkisi için bir şey söyleyemem çünkü 10gün civarı oldu kullanalı.

13. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bu protein tozunu nereden ve ne fiyata alıyorsunuz? özellikle tavsiye edeceğiniz bir site veya dükkan mevcut mu? teşekkürler

14. narkissos

narkissos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynı markanın matrix 2.0 ürünü kullandım tad olarak gayet başarılıydı. whey shake içinde aynı şeyi söylüyorlar. şu an kullandığım optimum bitmek üzere bir sonraki kullanacağım ürün kesinlikle bu olacak. ayrıca açıklamalarında proteini denatüre etmeden (yüksek ısıya maruz kalmadan) işledikleri söyleniyor. denatürasyon işleminin protein yapısını bozduğu ve etkisini azalttığıda artık bir çok yerde dile getiriliyor. ülkmemizde çok fazla piyasası olmasada bu markanın güven verdiğini söyleyebilirim. inşallah yanılmıyorumdur.

15. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    syntrax whey shake kullandım çok kaliteli bi ürün, tadı ve amino asit profili de çok iyi. benim için tek dez avantajı %100 whey konsantre olması. bu durum yeni başlayanlar için avantaj ama ileri ve orta seviye sporcular için problem.

Sayfayı Paylaş