Syntholdan öüm!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yabanci tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Oooo ne guzel karısmıs burası yıne, yabancı'nın imaları, laf sokmaları, kendının ustun oldugunu dusunup bunu kanıtlama amacıyla bır seyler cabalaması vs olsun gayet hos olmus yıne.. :D

Bence kımın hayata sadece kaslardan ve fızıkı gucten bır bakıs acısıyla baktıgı acık..
    Sureklı verdıgın mesajla bu bakıs acısı dırek ortusuyor..
    Laf sokmaya calısırken herseyı dusunuyorsun ama bak bunu atlamıssın, soyledıgın laf sana gıdıyor.. ;)

En iri sensin, en tecrubelı, en gormus gecırmıs sensın, herkesı yenersın her alanda..
    Gel döv sende kurtul bizde kurtulalım, korka korka bir hal olduk burada.. :D

darknesssword ve zigbog bunu beğendi.
  2. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    laf sokma bir sanatdır unutmayalım bunu :D umur35, zigbog sizi hayatda tanımıyorum siz de beni. nasıl bir insan olduğunuzu da söyleyemem. mesajları okudum salak bir mevzu yüzünden konu baya saptırmışız :D 3 günlük dünya be nedir bu kargaşa. kötü birine de benzemiyorsunuz. virtual dünya bir az insanın kendisini ideal gösterme çabası olduğu için problemli de ola bilir. konu beni adam dövmeme o kadar gelip çıkmış ki hayatda en son ihtimalde kavgaya girmediğim halde. bu foruma girince biliyorum sizin de benim de bu yazıları görünce keyfimizin bozulduğuna. bence deymez buna. mesajlarımı belli ki kültür farkından yalnış yorumlamışsınız. siz kendi kültürünüzden ben de kendimkinden dışarı çıkamıyorum. hayatda kötü insanlar yeterince var, savaşacağımız insanlar onlar olmalı. uzun lafın kısası ben kendi adımdan özür dilerim. hepimizin girip salak yorumlarımızı ouyarak keyfini bozmasına değmez.

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Synthol kullanımı yurtdısında profesyonellerce yarışma öncesi bazı küçük kas gruplarındaki doluluk oranını ve açıgını biraz daha fazla ve hızlı kapatmak için kullanılıyor, bu da biraz o bölgelerdeki hem ölçü sıkıntısından, hem de diğer bölgelerle olan uyum çizigisini korumak için yapılıyor, ki cok kendini belli etmemesi için büyük kas gruplarına korkarak yapılan veya yapılmamasını daha uygun görülen bir ilaç türü. Bu ilacı kullanmak teknik bir iş biraz da.

Bu ilac, profesyoneller tarafından zor zamanlarda dogru ve gerekli dozajlarda kullanım olarak tercih ediliyor. Onlar bu ilacın kullanımını daha az korkarak yapıyorlar, bunun nedeni belli bir kütleyi saglamış olmaları ve proporsiyon ve simetri kavramını daha kusursuz yakalamak adına, yarışmaya eksiksiz cıkmayı saglamaya çalışmalarından dolayı yapılıyor.

Bazı insanlar da nasıl vg de hızlı gelişmek adına yanlış yöntemlere sapıyorlarsa, aynı şekilde de bazı insanlar belli bir kütleyi saglamadan ve gerekli olmayan durumlarda, bunun ölçüsünü kaçırıp kullanım oranını fazla tutunca, kaçınılmaz bir sona girmeye başlıyorlar ve işin sonu ameliyat ile tedavi sürecine gidiyor ve daha nice tehlikeli durumlar da cabası.

Kısacası, profesyonel kullanım amacı ayrı, amatörce kullanım apayrı bir konu. Bu ilaçta asla amatörce kullanılacak bir ilaç olmadıgı için, fuzuli olarak görebileceginiz, başvurulması bizler için gerekli olmayan bir ilaç türüdür.

kutlukan ve darknesssword bunu beğendi.
  4. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    konuya hiç girmek istemiyorum ama,devamlı yabanci burada kafkasya kültürü vs bahsetmişin sizler derken Türkleri kastetmedin umarım...burası etnik temel alan bir site değil ama karşındaki de sana çerkez ethemi örnek verir kafkasyalı olarak,bizlerde çerkez ethemlik bilmeyiz der konular uzar...bence fazla etnik temeli öne sürme her milletin iyisi cesuru kahpesi şereflisi ********i vardır İmam Şamili sırtından vuranlarda Çeçendi unutma...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:53 ----------

Türk bodyciler olarak en iyi uygulayanlarda ercan demir,ertuğrul gülcan dı syntholu...

zigbog, darknesssword ve Rpac bunu beğendi.
  5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    UYARI !! GENEL UYARIDIR

9-
    Nazik ve Saygılı Olun :

9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (Süresiz uzaklaştırılmalarda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir)

9.2. Irkçı, politik, dini baskı içeren konular açmak, mesajlar yazmak yasaktır. (Avatar, imza ve kullanıcı adları da bu kurala tabidir. Siyasi parti /oluşum, dini ya da ırkçı amblem ve logolar-resimler kullanmak yasaktır. Kural ihlalinde ilgili materyal üyeye bilgi verilmeden silinecektir.)

9.3. GENELLİK VE EŞİTLİK:
    Forum platformu dil, ırk, cinsiyet ve din ayrımı gözetmeksizin herkese açıktır. Hiçbir kişiye, aileye, zümreye ve sınıfa imtiyaz tanınamaz. Farklılıklarından ötürü bireyleri rencide etmek ve aşağılamak yasaktır ve yaptırıma tabidir.

Lütfen ırk,ayrım gibi kavramlara girmeyelim. bundan sonraki mesajlar syntholdan ölüm ile ilgili olmasına dikkat edin bu uyarıdan sonra konu dışına çıkanlara kurallar gereği ceza uygulanacaktır.

zigbog bunu beğendi.
  6. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    bu adam steroidi sağlık ocağında aile doktorunamı yazdırıyormuş,ne yapmış ne etmişse iğrenç bir durum ve görüntü

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Synthol bir steroid değildir. yağlı bir solisyondur. performans arttırıcı özelliği yoktur. maskeleme yüzünden küçük gruplara vurulur. büyük gruplarda kötü bir görüntü verdiğinden tercih edilmez. plastik cerrahlar kalça içinde kullanır.kalp,akciğer de dahil tüm bu organlara bu solisyon zarar verir.

zigbog bunu beğendi.
  8. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    valla komik olacak ama bu ekstra yani protein vb şeyler dışındaki iğne yoluyla alınan şeylere çok uzak olduğundan Synthol kısmını kişinin adı falan sandım komik ama gerçek : ) öğreneceğim zamanla bilgi içinde ayrıca teşekkürler

zigbog bunu beğendi.
  9. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    milletin içi ne kadar fesadmış pes. kendi adımdan özür diledim ki konu daha da uzanmasın. bundan sonra da böyle kalitesiz ortamda olmam.

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Yabancı artık aramızda değil.
    sebep uyarı yapıldığı halde konu dışı yazmak
    Son mesajında Foruma ve kişilere direk olarak hakaret etmek.

Uyarıyı tekrarlıyorum uyarıdan sonra rica ediyorum konudışı yazmayınız.

darknesssword, Rpac ve zigbog bunu beğendi.
  11. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    peki nasıl ölmüş bu adam ? kalp krizimi veya başka bir organ yetmezliğimi synthol un nasıl bir etkisi olmuş olabilir? ben bunu anlamadım

zigbog bunu beğendi.
  12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

yukarda belirtmiştim