Syntha 6 Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EmirD7 tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EmirD7

EmirD7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba, boyum 1.85 kilom 64. Kilo almak için spora başladım fakat ilk hafta 2 kilo aldım sonraki 2 hafta 1 kiloyu zor alabildim. Spor salonundaki hocamla konuştum ve bana syntha 6 önerdi. Bu gerçekten işime yarar mı? Yan etkisi var mı? İnternette çok fazla sivilce yaptığı ve gaz çıkarttığı söyleniyor. Ayrıca supplementler.com'a güvenebilir miyim? Yakında aile hekimimle de görüşüp tavsiyelerini isteyeceğim

2. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Supplementler.com hakkında bilgiyi forumdan elde edebilirsin biraz araştırırsan :) Şahsen ben Syntha-6 kullandığım zaman hiç sivilce ve gaz yapmadı belki bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor olabilir. Yan etkiden kasıt ne? Ne zamandır spor yapıyorsunuz? Spor geçmişiniz var mı? Protein tozuna mucizevi ilaç gibi bakmamanızı tavsiye ederim :)

3. EmirD7

EmirD7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazdığım gibi 3 hafta oldu. İlk hafta 2 kilo aldım. Sonraki 2 hafta 1 kilo aldım. Prote.in7 sitesi hakkında bilgin var mı? Aynı ürün 20Tl daha ucuz

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merak etme sağlam site ******, sütle içersen gaz yapar :) Bende karbonhidrat kullanıyorum sütle davul oluyorum :)

5. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle iyi aksamlar kardeism anladigim kadariyla ectomorfsun ve ilk 1 ay icerosonde asagi yukari 3 kg olmism dedigin kadariyla bu cidden cok iyi birsey bir ectomorf icin bsn 6 gelirsek hic kulanmadim ama icerik olarak zengin bulmuyorum ara ogun olarak ideal bence aile hekine sorarsan kulanma der bak kardesim turkiyede supplemnetlere keson bir yargi var kalp doktoru cikip kalp buytur diyor bilimsel aciklamasini gostermiyor bile zarar verdigine dair bilimsel bir aciklama yok geçen urologa gittim uroloh adam bana protein tozu kulanma dedi bobeklerini mahvedersin dedi drdim bana bir aciklama goster yok dis ulkerler herahngi bir dile yaz googleye protein tozu zararlami diye cevao yoktur bulamazmsin ve proteon tozu mucevi seyler degildir beslenmen iyi ise olumlu gelisme gosterir uzun lafin kisasi Sicilce yapabilirmi yapabilir ama bsn kulansanda yapar multipower kulansanda bunyene bagli karacigerine hormonlara bağlı fazla protein alirsan yapar ama idealinde alirsan yapmaz iyi sporlar

Sayfayı Paylaş