Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger'in Türk Düşmanılığı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve NoPainNoGain! tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bu iki isim hepimizin sevdiği deger verdigi film yıldızları ve VG'nin önde gelen isimleri.. Ne derlerse desinler içimdeki sevgiyi yok edemezler çünkü çocuklugumun kahramanlarıydı hala da saygı duydugum iki insan.. Ancak bu ikilinin Ermeni Soykırımı hakkındaki tutum ve tavırları hakkında ne düşündügünüzü merak ettim.. Soykırım hakkında samimilermidir yoksa bir kısım çıkarları olduklarından mı bunu savunuyolar tartışalım istedim..

Kaynaklar ;

http://yakaza.wordpress.com/2006/12...zunde-bittiermeni-soykirimi-filmi-yapacakmis/

http://www.soykirimgercegi.com/htmpage.asp?id=413

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    amerikadaki büyük film şirketlerinin başında ermeni asıllı insanların olduğunu haberde duymuştum Stallonede oyuncu maalesef bu şirketlerde çalışıyor patronlar ne derse o olur misali yoksa pek umurlarında olacaklarını sanmam
    Arnold içinde geçerli aralarında Türk engelli sporcularında olduğu bir yarışmada Türklerin yanına oturmuş sohbet etmiştir ve destek olmuştur gazetede okumuştum aynı oda film şirketinin ermenilerde oluşu vali oluncada kaliforniada ermeni nüfusunun çokluğundan dolayı öyle davranmıştır birde tabiki neticede Türk değiller bizim gibide düşünmelerini bekleyemeyiz herkes önce kendisinin ülkesinin çıkarlarını düşünür yani sözün kısası öyle ermenileri sevdiklerini falan düşünmüyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:59 ----------

birde bu sitede bir ara Tony vardı varmısın yokmusunda yarışan ona sormuştum Arnold Türk olduğunu duyunca sevinmiş ve Türksen iyi adamsındır demiş bunuda belirtelim

Phil_Heath, NoPainNoGain! ve Cattleya bunu beğendi.
  3. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Aynen bende rocky gibi düşünmekteyim,onların fikirleri elbette bizi etkiler ancak bugüne dek hiç öyle düşmanlık gösterdikleri birşey duymadım,görmedim.

Fikirlerinden ziyade yaptıkları iş benim açımdan daha önemli sonuçta ben onları kişiliklerinden dolayı sevmiyorum,yaptıkları işlerde idol oldukları için seviyorum.

NoPainNoGain! ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Sonucta biz bu insanlara deger vermesek yaptıkları şeylerde ses getirmez. Yani Arnold ve Stallone populer bırı olmasa Sozde Soykırım hakkında kitlelere ulaşmaları zor olur. Tabiki dunyaca ünlü kişiler , Türk halkı desetklemese popularıtesımı dusucek dıyebılırsınız. Hayır ama yınede bı nebze azalır. Öte yandan onlara karşı oluşmuş bi sevgide var tuhaf bi durum :)

5. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Gerçekleri bilmiyolarlar bilseler soykırım için böyle yapıcak insanlar değillerdir bence çok akıllı insanlar araştırmıyorlar bence kafalarını yıkamışlar veya çıkarları var...

6. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Yaptıkları kötü bişey ama ben kimseyi kişiliğiyle eleştirmem Ben Arnold un kaslı yönüyle ilgileniyorum nerede doğduğu falan beni ilgilendirmez

Sayfayı Paylaş