Suyla mı? Sütle mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bukatto tarafından 10 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Çocukluğunda düzenli süt tüketen ve gayet te güzel büyüyen insanlar var.Hem öyle olsa doktorlar çocuklara ısrarla süt içirmeyi tavsiye etmezdi.

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ben Whey'i hep süt ile karıştırıyorum. İdman öncesi/sonrası fark etmiyor. Özel bir sebebi olduğu için değil, canım öyle istiyor. Bazen Glutamine ile karıştırıyorum, bazen de muz atıyorum blender'a. Glutamine hafif bir ekşilik katıyor yalnız tadına. Muz ise müthiş!

3. m3hm3t

m3hm3t Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    prolactayı sırf suya kattığımda dediğim gibi kötüydü antremandan 1 saat önce gene suya kattım ama bu sefer blenderda içine pekmez ve muz da koydum yine bile iyi diyemem bunu sütle yapsaydım kesin lıkır lıkır gitmişti ama bunda bekleye bekleye ziyan olmasın diye tükettim. yani süt 1 numara :D antreman sonrasında da üzüm suyu aldım ona kattım baya bi köpürdü sallayınca tadı fena değildi yoğun olmuştu birdahakine 350ml kadar meyva suyu koyacağım 250 az geldi :p

4. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yazilanları okuyorum da bazı arkadaşlar ermiş.. yahu o nasıl supplement kullanmak oyle. naapiyorsunuz ? bırakın o kadar supplement i bi ondan bi bundan. eger alacaksanız paket paket kullanın. glutamine i (atıyorum) hap olarak almayın da, bir hap içinde glutamine/arginine alin.

universal animal pak
    universal gh max oneririm.

ayrica 1 yemek kasigi olcegi 25 gr. ken 1 porsiyona 4 kaşık sıgdırmak mı ? dexter ? 100 gr mı alicaksın hocam bir shake ten ? :)

muhtemelen aramızda 200 pound luk arkadaşlar azdır. (lean mass diyelim) ben 200 lbs' yim ama baya yagliyim.

zaten alacagınız protein miktarı 160-200 gr.
    sabah bir olcek, 30 gr. gece 1 olcek 30 gr = 60 gr.

pre / post workout = 60 daha.

etti 120.
    e zaten besin yiyoruz ? ton yesen 2 tane etti 40 = etti 160.

kendinizi çok boğmayın. protein deposu yapmasanız da olur yarışmalara katılmayacaksınız heralde.

ayrıca süt' ün GH yi etkiledigini ilk defa burda duydum. şok içindeyim. hiç görmemiştim, ufak bir araştırdım gene gormedim. ama süt ile alan varsa light süt ile alsın. pre workout ta alan varsa da laktoz mu ne ondan alsın. gaz yapmasın.

tekrar ediyorum ama, kendinizi supp. lara çok kaptırmayın

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ben yağsız sek %0 sütten yanayım yarım kiloluık pet şişeyi karıştırıcı olarak kullanıyorum köpükleri yatışana kadar bekliyorum. içmeden 1 saat önce hazırlıyorum.spor biter bitmez duşa girmeden içmek bu ürünün en etkili zamnı başka protein kullansaydım onu diğer zamanlarda antrenman bitişinde de prolactayı kullanırdım. zengin olsan adam tutar hazırlatır bana altın tepside servis ettirirdim gene antrenmen sonrası. kilosu 45-50 lira ucuz bir ürün değil. doğru kullanmayı öğrenin

6. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ben aksam yatarken whey ıcmek yerıne lor-yogurt karısımı yıyorum gece 4.30 gıbı kalkıp whey bunu kendı dusuncelrımle yaptım dogrumu sızce

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Neye göre düşündün bunu. Bilim 5 yıl önce icad edilmedi. Insan bünyesinin nasıl çalıştığı bellli yaşam tarzın ve biyolojik saatini hesaplayarak böyele birşey yaptıysan anlat bakalım.

Sen burada hiç programını diyetini gerekiyorsa kişisel bilgilerini vermeyen birine yardım edildiğini gördün mü?

8. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    protein tozunu suyla denedim ama tadı hiç de iyi değil. bir de bu işi profesyonelce yapmadığımdan hemen su olayından vazgeçtim.

yine de antreman sonrası şöyle yapıyorum:
    - 3 tablet amino asit su ile
    - ardından 1 ölçek protein tozu light sütle birlikte

benim için fazlasıyla yeterli :D

9. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    İyiki profesyonel değilsin sütle içerek daha doğru yapıyorsun :)

SAVAŞ74 bunu beğendi.
  10. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    devamlı sütle tuketim ishale sebebiyet veriyor diyolar aramızda başına gelen arkdaş oldumu , ben şahsen buz gibi suyla içiyorum..

11. manin

manin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    idemenk haklısın. sütle içince bende ishal oluyorum, bu yüzden suyla içiyorum ama o da bir sürü sonra aynı etkiyi yapmaya başladı, şuan kestim hiçbirşey kullanmıyorum ishal sebebiyle... buna nasıl bir çözüm bulmak lazım?

Sayfayı Paylaş