Suuplement kombinasyonu hakkinda üstatlardan yardim...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seminal tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. seminal

seminal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar bu forum sayesinde gitmem gerken yollar epey kısaldı çok faydasını gördüm katkı veren arkadaşlara teşekkürler.
    Bu konu hakkında forumu taradım tam istediğim cevapları bulamadım. Umarım bana verilecek cevap, bu konudan muzdarip diğer arkadaşlara da yardımcı
    olacaktır.

Şöyleki:

30 Yaşında, 1.74 Boyunda 63 Kg. ağırlığındayım. arkadaşlık sitesine yazar gibi oldu :) neyse arkadaşlar: yaklaşık 1 yıldır istikrarlı bir şekilde Body sporu yapmaktayım. sorunum şu 53 kg. da başladım en fazla 65 kg ya yükseliyorum. Suplement kombinasyonu yapıcam. daha önce Gainer: waider mega Mass 2000 3 kg. kullandım hiç bir faydasını görmedim. daha sonra Protein tozu olarak MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro 907 gr. kullandım hakikaten etkili bir toz faydasını gördüm.
    Şimdi arkadaşlar kafamda iki yol var hangisi sizce maximum verim alacağım yoldur:

1. Whey Protein:MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro+Gainer kombinasyonu (Herhangi sizin tavsiye edeceğiniz bir marka Lezzeti iyi olan bir Gainer olursa memnun olurum :)) Not: Gainer Aynı markamı olsun Muscletech ideal verim için ?

2. Whey Protoin:MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro+Casein Protein Kombinasyonu aynı şekilde (Herhangi sizin tavsiye edeceğiniz bir marka Lezzeti iyi olan bir Casein Protein olursa memnun olurum:))

sizce en ideal sonuç için hangi yolu seçmeliyim. Yaz a 74 kg olmayı planlıyorum. Ayrıca Gainer+ Protein tozu kombinasyonu hakkında bir bilgi bulamadım. arkadaşlar malumunuzdurki Supplement fiyatları benim bütçemi epey zorluyor o yüzden doğru seçimi yapmak zorundayım. Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacak arkadaşlara...

Not: Arkadaşlar bunların yanında Animal Pak kullanmak şartmı kullanmamanın ne gibi zararları olur ? bütçeyi zorluycak onuda alırsam...

2. seminal

seminal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi arkadaşlar yorum yapın :) sipariş vermiyorum sonra pişman olmamak için
    Pek Foruma girilmiyor herhal şu sıralar...
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Sayfayı Paylaş