Survivor Allstar 2015

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Benci insanları oldum olası sevmem Merve'nin bu ben ben demesi de nereden gelmiş belli oldu. Kendini Ronda Rousey zannediyor Dünya'nın en güçlü kadını zannediyor Merve. Turabi bile yanında çok sempatik kaldı Merve'nin öyle böyle bi itici değil. Ailesi çok kastı Merve'yi buraya getirebilmek için ama finalde halktan çoğu kişi oy kullanınca sonuç çok normal oldu. Yani normalde oy falan atmayan adam finalde atmıştır eminim. Turabi'yi yenecek tek adam Hasan'dı finalde.

neverbackdown. ve 2pacist bunu beğendi.
  2. Ozkan44

Ozkan44 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3

3. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence Turabi'yi oylamada yenebilecek tek kişi Hilmi Cem'di. Adadayken yapılan son oylamada [​IMG] sonuç buymuş. Hakan'ın da oy potansiyeline güvenip, oylamada Doğukan'ı karşısına çıkarma çabaları biraz komik geliyor şimdi bunu görünce :D
    Turabi kazandı evet ama ne finali garantilediğinde ne dün şampiyon olduğunda Hilmi'ye bir teşekkür bile etmedi. Adada 4 ay psikolojik olarak desteğini esirgemeyen, kardeşim dediğin biri teşekkürü hakeder bence. Ben utandım oturduğum yerden, Hilmi Cem de bozuldu belliydi.

4. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    HAK eden kazandı beyler. Daha fazla uzatmanın anlamı yok.

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    O oylama tablosunun gerçek olduğunu sanmıyorum.Acun Merve ve Hasan yarışıyorken çok az fark var demişti.80 bin çok az bir fark değildir heralde :D

Herkes Hasan nasılsa 1. oluyor diye daha az oy geldi sanırım resmen güme gitti..Turabiyi yense yense o yenebilirdi.O da kural hataları işte neyse Hasanın spor salonu varmış zaten :D

Sayfayı Paylaş