Survivor 2013 (Panama)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    beni cengiz coşkunun ilk gittiğinde 85 suan da 73 kg diye hatırlıyorum 12 kg verdı diye yani 1.88 boyunca ve 73 kg suan dıye aklımda kaldı ama gerçekten aklım almıyor ben 90 kg isem o adam 110 olmalı en az :)))

ama şöyle birşeyde var ordaki bayanlar 46 48 kg cıkıyorlar ancak bacakları hiçte ince durmuyor gerçek gözle 46 kg bir bayan cok cılız durabiliyor ekranında iri gösterdği ciddi bir gerçek

Son düzenleme: 8 Mayıs 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    yok ben çok iyi hatırlıyorum. daha bu pazar ilk kilolarını ve şu andaki kilolarını söylediler. cengiz 91 den 79 (konuyla ilgili ilk iletimde 78 yazmışım ama 79.. 12 kg vermişti..) a inmiş..

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold bile 1976 stay hungry filmi için 94 kiloya düşmüştü yani cengiz çoşkunun 91 kiloda olması normaldir şimdi 79 kilo bence doğrudur tv zaten 5 kg fazla gösterir insanı ancak murat bayağı hacim kaybetti bicepsleri normal spor yapmayan insanların bicepsine döndü neredeyse bu arada doğukanda fitness yapmış belli vücuttan ümit karanda tabi

4. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Yağ oranım doğru hastane de ölçtürdüm,düzenli bir şekilde de her 2 ayda bir ölçtürürüm,Cengiz'in boyu da doğru yaklaşık 6-7 farklı siteden boyunu araştırdım,zamanında kayıtlı olduğu ajanda bile boyu en kötü ihtimalle 1.88,hâla bu kadar kütleli görünmesini anlamış değilim ve ''televizyondur bu yüzden hacimli görünüyo,iri görünüyo'' deyip geçmeyi aklım hazmedemiyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:59 ----------

Olay bizim Acun'a laf atmamız çerçevesinde gelişmiyor,o kütleyle bu kadar iri görünmenin mantıklı yollarını idrak etmeye çalışıyoruz,ortada ''sallama'' olayı yok,lütfen olayı bu şekilde anlamayın.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2013
  5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Neredeyse 2 aydır yazılmamış :) uzun süredir ben de takip etmiyordum ama bu akşam denk geldim, az önce bitti yarışma, Hilmicem kazandı , sanırım kimse haketmedi diyemez, hayırlı olsun diyelim ne yapalım :)

Son düzenleme: 1 Temmuz 2013
    M3CSL bunu beğendi.
  6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    hak etti ve kazandı hilmicem gönülden tebrik ederim her haliyle survivor olmaya adaydı ve kazandı bundan sonraki hayatında başarılar eminim çok iyi işlere imza atar bundan sonra

7. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence de sonuna kadar hakketti herşeyiyle..

Sayfayı Paylaş