Survivor 2013 (Panama)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bence Survivor'da çok şey dönüyor ama sürekli izleyecekseniz bunları görmezden gelmelisiniz. Görmezden gelemiyorsanız izlemenizin bir anlamı yok; ama ben el altından yiyecek verildiğine inanmıyorum. Sonuçta Acun bu işe milyon dolarlar yatırıyor neden böyle bir risk alsın ki..

2. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

zaten artık el altı mevzuları olmasın diye her takıma kişi başı erzak veriyolar (pilav) fark ettiyseniz pilavları hiç bitmiyor oda her öğün için 3 4 kaşıklık bişedir yani

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    el altından katkı yaparlar yapmazlar o ayrı ama geçenki ödül ve verilen tepkiler çok komik ve yapmacıktı :)
    herkes biliyor ki yarışmacılar dişlerini fırçalayabiliyor ve duş alabiliyorlar..zaten 3 ay içinde ne diş kalır adamlarda ne de bitlenmemiş saç :)

buna rağmen geçen ki diş macunu ve fırçası ödülündeki yarışmacı tepkileri yapılacak reklama ne yapsakta katkı sağlasak şeklindeydi..:) bu kadarda yapmacık olamazdı..ne yani sen 40 gündür dişlerini fırçalamıyor muydun..peki o bembeyaz dişleri deniz kumu ile mi beyaz tuttunuz :)

Rambo16, ByVendetta, Kara Kalem ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    murat falan aşırı hantal kalıyo diğerlerine göre ama hepsinden hızlı oluyo yarışmalarda orası kafa karıştırıyo mesela geçen yüzme yarışı vardı orda 5 kere doğukanın ayağı kaydı düştü pek inandırıcı gelmiyo ya

5. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

herşey yalan olabilir ama yarışmacılar bile bile kuvveetlenip hızlı yarışıp--yavaşlayıp güçsüzleşmezler hiç bir insan bunu kabul etmez dediğim gibi diş fırçalama banyo yemek hepsi yalan dolan olsun ama yarışlar kesinlikle seyirciye %100 gerçeklikle sunulmuştur adamlar canını dişine takarak yarışıyo bunun altında nasıl oluyoda birşeyler arıyorsunuz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:03 ----------

doğukanın düşme sahnelerini 3 - 5 10 kez izle bak bakalım bilerek düşme varmı ?

adam az daha bir düşüşünde çanağı kırıyodu

6. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    bilader bilmiyorum ama inandırıcı gelmiyo oyunu kaça kaçtan çevirdiler hiç zorlamadan

günahlarınıda almak istemem ama sonuçta reyting için yapılan bi yarışma ve katılımcılarda para alıyo

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mayıs 2013
  7. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    bugun izlerken farkettim bu adamlar kac aydır bu adadalar cok az kalori ile besleniyolar bazı günler hic yemeden yatıyolar veya biz oyle zannediyoruz ama ümit karan olsun murat olsun geldikleri hallerine gore hic define olmadılar yada cok az oldular eğer biz onların beslendikleri gibi beslensek deli gibi hacim kaybederiz

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Dün yarışmacıların kilolarına bakıldı.

Bozok 14 kilo vermiş. 195 cm boy 78 kg olmuş.

Fakat ilginçtir; cengizin kilosuna daha önce 100-105 dir yazmıştım. Yarışmaya girdiğinde 91 kg imiş. 188 cm boy ile 91 kg ve o cüsse.. Çok ilginç geldi bana. Kendimle kıyasladığımda 188 cm boy 98 kg geliyorum. Benden çok iriymiş gibi duruyor. Acaba ekrandan mı böyle görünüyor? Ve cengiz in şu an kilosu 78.. Ve hala çok iyi duruyor.. 188 cm de 78 kilo birini düşünüyorum, Cengiz i görmesem çıta gibi biri olur derdim.

ByVendetta ve saq04ever bunu beğendi.
  9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ekrandan oyle gorunuyor.inan gercek hayatta gorsen hicbirine donup bakmassin bile.

10. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Sadece ekrandır deyip ''gercek hayatta gorsen hicbirine donup bakmassin bile'' tabirini kullanmak pek doğru olmaz diye düşünüyorum ama 79 kiloda o kadar cüsseli görünmesini de anlamış değilim,benim boyum da:1.89(neredeyse Cengiz'le aynı boydayım) kilom:80ama aynaya bakınca iki görüntü arasında inanın dağlar kadar fark var bana kalırsa bunun temel sebebi Cengiz'in vücudundaki kas oranın benimkiyle mukayese edilemeyecek kadar fazla olması ama asıl sorun şu benim vücudumun yağ oranı:%9 yani vücudumda yağ da yok o zaman neden bu denli fark var?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:00 ----------

Kesinlikle Cengiz kısmına katılıyorum bunun sebebi nedir acaba kas oranı dışında vücutta neler var(yağ,su başka neler?)

11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben ne cengizi gordum nede vucudunu arkadasin soyledigi boy-kg orantisina gore yorum yaptim.190 boy 78 kg normal kassiz bir insanda bile zayif gorunur.ben bu yarismayi izlemiyorum.acundan ve yaptigi islerdende hic haz almiyorum.zerre kadar samimi gelmiyor.yazmak istedim.

12. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Donup bakmazsiniz yorumu bence cok agir olmus. Cengiz'i bilmiyorum ama Murat 7 yildir BB ile ilgilenen bir sporcu. Pek donup bakmamalik olmasa gerek. En azindan sure baz alindiginda.

Hem DEXONİA, Murat'in ust gogsu de cok fena. :)

DEXONİA bunu beğendi.
  13. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Murat,7 yılın hakkını vermiş tabii şu an kilo verdiği için ilk geldiği haline yorum yapmak lâzım :)

14. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    cengiz de yağ oranı düşük görünüyor. sen kendin için %9 demişsin (tabi doğru ölçüp ölçmediğin de önemli..). doğru bir tahmin yapamayabilirim ama Cengiz'in oranı %9 dan az da olsa (diyelim %6.. ) bahsettiğin gibi kütle olarak çok büyük bir fark yapmaması lazım.

geçen amcamla da konuştuk. kendisi veteriner hekim ve senelerce kesimhanelerde tonlarca et muayene etti. tecrübelerinden hareketle kasların daha sıkı olabileceğinden bahsetti. aklıma tek gelen şu anda bu. ama böyle bir şeyin bilimsel olarak bir dayanağı var mıdır bilemiyorum. ya da acunun tartısında bir sıkıntı var.. ya da cengiz in boyu yazıldığı gibi 188 cm değil..

15. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hiç izlemedim kafam rahat. :D

16. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ne güzel... bizim aklımızdan hiç çıkmıyor ne yapacaz bu survivor u cengiz i diye.. :)

17. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    bence biz çok kafaya takıyoruz asıl yarışmanın formatından kopuyoruz hepde acun a sallıyoruz kilo-boy konusunda bile bilmiyorum ama düşünceleriniz bana çok yanlış geliyo cengize inanmayanlar bozok un ilk geldiği zamanlar açıp yüzüne baksınlar birde şimdi baksınlar adam çökmüş resmen keza doğukan ve dağhan bunlar cengiz ve murat içinde geçerli sırf bodyciler die biz farklı gözle bakıyoruz olaylara aynı şey bozok da daha çok fark ediliyo ama o hiç konuşulmadı yarışmacıların kilosunu boyunu yanlış yahut bile bile farklı söylemenin acun için ne çıkarı olabilirki zaten önceki ve sonraki hallerinde herşey ap açık ortada değilmi daha hala nasıl aklınızda soru işaretleri oluyoda burda vucut yağ oranı kas oranı boyuna göre yağ oranı konularına giriyoruz murat 7 yıldır bu işi yapıyor cengiz ise hayatı boyunca önem vermiş fetih 1453 çekildikten sonra asıl başlamış bu işe yani demek istediğim bu konulara çok takılmayalım çünkü hep başta murat ve cengiz olmak üzere adamların arkasından baya bi sallıyoruz.

18. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    yazdıklarınla konuştuklarımız arasındaki bağlantıyı kuramadım. tamamen farklı mevzulardan bahsediyoruz.

19. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    ben genel olarak söyledim sadece senin yazdıklarından dolayı değil abi

20. Bloodtiger

Bloodtiger Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ya murat ya cengiz diyorsunuz tmm fikirlerşnşze saygılıyım ama o adadaki en fit kişi hilmicem bence

Sayfayı Paylaş