Survivor 2013 (Panama)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    cengiz bugünkü dokunulmazlık oyununda beni hayal kırıklığına uğrattı o kütleye o yarışma yakışmadı :)

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Mustafa topaloğlu Hilmicem den daha güçlüydü :)) Bu işler oyle yetenek yarısmasında sixpack show yapmakla olmuyor :p

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Su Murat iyi falan diyordum da ne kof adam ya. 7 senelik bodybuilding gecmisi varmis insan bir tane yarisma kazanir yahu. Her yarismada aninda kaybediyor. Hele su guc yarismasinda, dokunulmazligi kastediyorum, adam hicbir sey yapamadi. Umit Karan 3 saniyede eledi, 2'li gruplarda da yine hicbir katki yapamadi.

Ozetle, Umit Karan'a helal olsun.

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Ümit yıllarca patlayıcı güç antrenmanlarıyla çalıştı, kondüsyon, bacaklarının kuvveti vs. söylemeye gerek yok... futbolcuyken de güçlü kuvvetliydi zaten :)

Murat bacak çalışmamış yada ihmal etmiş sanırım, güç oyunlarında çok belli oldu...

Ümit yıllardır sporun içinde üstdüzey takımlarda oynadı, geçmişini gözönüne alınca bence Cengizden de daha güçlü olabilir, ama bunu anlamamız için önce adaların birleşmesi gerekecek sanırım :)

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    itmeye dayalı oyunlarda ümit karanın avantajlı oldugunu öncedende söylemiştim. vucut çalışınca avantajlısın diye birşey yok ki murat bacak çalışmamış bu çok açık net dünkü oyunda üst vücuttan çok bacak gücüne dayalıydı... murat iyi vucudu olmasına ragmen çok iyi yarışlar çıkaracagını düşünmüyorum geçen sene doğuşun düştüğü duruma düşebilir... doğuşta yıllarca üst vucut çalıştı bacaklar sıfırdı bu adam ne kofmuş meğer gibi şeyler duyduk. murat içinde aynısı söylenmeye başlandı. survivorda bi sezonda kol gücüne dayalı en fazla 1 2 oyun görebiliyoruz. onun dışında denge bacak gücünün ön planda oldugu oyunlar var daha çok burdanda görünen ümit karan çok avantajlı bi şekilde ilerliyor...

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Muratta, cengizde üzülerek söylemeliyim ki chicken legs badicileri...

simitci88 bunu beğendi.
  7. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Cengiz o kadarda kötü değil bence Bozoku filan yendi gene

8. NukleerBaslik

NukleerBaslik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Cengiz patlayıcı güç olarak anlık çekme gibi oyunlarda iyi olabilir ancak. Vg yapanların kollarında laktik asit çok olduğundan dayanıklılıkta Ümit gibi kişilerin yanında dayanıksız kalacaktır.

9. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    O bodyciler bacak çalışsada farketmez bence futbolcunun yanında alt kalır ;)

10. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    ne kadar olursa olsun o vucut o kadar büyümez ne kadar çalısırsan çalıs 17 senedır spor yapıyormus .eğer o vucutta en az 5000 liralık steroıd yoksa ben 7 senelik spor hayatımı bitiriirm.. o kütle steroıdsiz olmaz o yarışmada ay kalsın bakın görünnn

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    futbolcuyla bodyciyi karşılaştırmak biraz abest geldi bana
    bu kısır döngü tartışmalardan uzak durmak lazım
    birisi prof futbolculuk yapmış diğeri bir bodyci
    herbirinin birbirine göre çeşitli avantajı ve dezavantajı vardır bunu yarışmanın ilerleyen bölümlerinde illaki görürürz
    ama bazı şeyler sadece sporla veya bodylede olmaz kişinin kendiside çevik yetenekli olmalı
    ümit karan futbolcu olmasa bile bence çok şeyler yapacak yeteneğe sahip genleri var
    murattata tam tersi olabilir bişe diyemem
    neticede kör tartışmalara girmemek lazım
    vucut geliştirme yaparken hız ve çeviklik antremanıda yapmanızı öneririm
    bacak antremanının önemi tekrar göz önüne çıkıyor
    bide şunu ekleyeyim günün birinde kavga etme durumunda bu yarışmaya aldanıpp bu tip adamlar bolon yarışmada görmüştüm diye üzerlerine gitmeyin
    Allah korusun adamı ikiye katlarlar bazıları gerçekten göründüğü gibi güçlüdür suyunuzu çıkarırlar

Son düzenleme: 9 Nisan 2013
  12. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Valla geçenki bacağın tekini kaldırıp bekleme oyunu tam dayanıklılık gerektiren ve dediğine göre ümitin alması gereken oyundu ama cengiz aldı.Bence çok ama çok iyi bir vücudu var bacaklarıda gayet yeterli.

13. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bundan önceki nihat doğanlı ve geçen seneki survivorun çok gerisinde kalmıştır. ünlülerde çoğu insan herhalde bi tek ümit karanı tanıyordur. anlaşılan acun ne yapsam satar hem dahada fazla kar ederim diye düşünmüş... bilmiyorum ama hala reytinglerde bundan önceki survivor reytinglerini yakalayabiliyorsa helal olsun ama izlerken ne gülüyoruz ne de güzel bi kavga göremiyoruz hep aynı bölümü izliyoruz sanki :)

DeathProof bunu beğendi.
  14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aynen..renk yok survivorda..işin içine güzel kız ve yakışıklı/kaslı erkek koymakla işin bitmediği görülebiliyor..
    buarada dağhan.ın neşeli karakteri burda gergin ve tartışmacı bir karaktere dönüşmüş..adayı eğlendirmesi beklenen adam tartışan adam olmuş..

15. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    son dokunulmazlık oyununda gönüllülerin ne kadar sağlam olduğunu bir kez daha gördük murat ve hilmi cem kadar atik güçlü survivor yarışmacısı görmedim diyebilirim

dipnot:bu oyunu bence Acun bilerek hazırladı yoksa gönüllüler 0 a kadar iner ve survivor zevksiz hala gelirdi yarışmaya bakarsanız ne demek istediğimi neye hitap ettiğini anlarsınız.

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    son 2 survivor un dk sini kaçırmamışımdır ama bu sene 'boş ver sonraki bölüm öncesi verilen özetinden bakarım' diyorum. böyle giderse tamamen bırakabilirim.

17. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    cumartesi - pazartesi akşam antreman olduğu için haliyle az bakıyorum sadece pazar günleri bakabiliyorum bence bu sene heyecan yok çünkü büyük eşitsizlikler var

3T nin olduğu zamanlar deli gibi bakardım o adamı izlemek keyif verirdi .d

daçminnnn goşşşşşşş :)

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Acun'un günahına girmek istememem ama final dışındaki sms oylamalarının adil olduğunu sanmıyorum..kim işlerine yarayacaksa onun kalmasını sağlıyorlar gibi geliyor..en son oylamada nazenin ile larissa sms.e girdiler..doğal olarak larissa yani güzel ve reyting getirecek yarışmacı kaldı..
    ha denebilir vatandaş kimi görmek istiyorsa onu seçiyor doğal olarak alımlı olanı seçiyor o zaman noter huzurunda yapar biz de görürüz..

19. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Az ünlü çok gönüllüler diyebiliriz hersene survıvoru takıp eder her bolumunu ızlerdım fakat bu sene gercekten ızlerken canım sıkılmaya basladı bırde su sınır bozucu reklamlar cabası...

20. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Gelecek sene bu ünlü gönüllüyü bırakıp başka bir formatta devam ederse eski heyecanı yakalayabilir belki ama pek alternatif gelmiyor insanın aklına.

Sayfayı Paylaş