Survivor 2013 (Panama)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bugün itibari ile survivor ünlüler gönüllüler mücadelesi başladı..çoğunu izledim..

amacım kadroları vs tanıtmak değil o yüzden merak edenler lütfen acun'un sitesine girsinler..
    http://www.acunn.com/galeri/survivor-unluler-gonulluler-2013/5989

çoğunu izledim survivorların..bugün de ilk yarışmalarını yaptılar..şunu gözlemliyorum : neden kendilerini hazırlamazlar aylar öncesinden öğrenmelerine rağmen..?

açıkçası cross-fit tarzı bir antreman programı yarışmacıları çelik gibi yapardı..ve açlığa alışma provaları vs..

sizler ne düşünüyorsunuz..buarada survivor muhabbetibi bu başlıkta devam edebiliriz..

yarışmacılara gelince..gönüllüler yine ilk gün itibari ile daha gergin ve itici geldi bana..bilmiyorum belkide önceden tanımadığım için olabilir..

gerçi ünlülerde de ünlü denilebilecek çok kimse yok..ümit karan ve dağhan en bilinenler..
    ayrıca gördüğüm kadarı ile acun bu sefer olayı tip'e yoğunlaştırmış ünden ziyade..kaslı ya da fit birçoğu..

ünlülerdeki cengiz'in vücudu zaten ben burdayım diyor ki zaten body.ci kendini hemen fark ettiriyor..:)

Phil_Heath, speedtouch, letsev ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bugünkü bölümde en dikkatimi çeken ümit karanın vagonu çekiş performansıydı. öyle bir hızla çekti ki neredeyse durduramadı, altında kalacaktı.

kendilerini hazırlama konusuna gelince, dikkatimi şu jokey çekti. mesleğini icra ederken o kadar kilolu olduğunu düşünmüyorum. yarışma için kilo almış, yağlanmış olabilir. açlığa en iyi de o dayanır gibi. onlar günlük hayatlarında da sürekli perhiz yaptıkları, az yedikleri için çok sıkıntı yaşamaz diye düşünüyorum.

diez dediğin gibi, cengiz in durumu kıskandırıyor :D

letsev bunu beğendi.
  3. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bu tür yarışmalarda bende psikolojik direnç daha fazla ön planda. İri yarışmacılar konusunda dezavantajlı olduklarını düşünüyorum.Özellikle açlık söz konusu olduğunda kaslar başa bela olabiliyor.

letsev bunu beğendi.
  4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Cengiz survivora gitmeden önce çok sıkı hazırlanıyordu magazin programında görmüştüm.. diğerleri zaten ünlü olma yada adını tekrardan duyurma çabasındalar, zekalarıyla kazanma derdinde bknz nihat doğan :)

letsev bunu beğendi.
  5. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Cengiz'in Fetih 1453 filminde de iyi vücudu vardı burada daha da iyi olmuş. Benim anlamadığım bir nokta var erkekler 200 kg çekerken kızların 50 kg çekiyor olması hadi onu görmezden gelelim basket attıkları yerin uzaklığı bile daha az. O kadar fark olması saçma geliyor bana.

letsev bunu beğendi.
  6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    bu kadro bana da samimi gelmedi, sanki maksimum kar gözetilmiş gibi, az tanınan veya unutulmaya yüz tutmuş ünlüler ve bir garip gönüllüler..

letsev, diez ve themertyildiz bunu beğendi.
  7. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Her seneki gibi bu seneninde kaslıları belli oldu gönüllülerdede var bir tane ama cengiz e ayrı bir parantez açmak gerekir bakalım 3 ayda vücudu bozulacakmı

letsev bunu beğendi.
  8. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    cengiz'in vücudu kıskandıran cinsten gerçekten ama bu sene gönüllülerin erkekleri daha sağlam geldi bana hepsi çalışmış belli

letsev bunu beğendi.
  9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Murat ceylanın vücudu cengizden çok daha estetik bence
    cengizin bacaklar çok zayıf geldi bana

letsev bunu beğendi.
  10. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    cengiz bacak çalışmamıs :D ah kereta o kadar dedim bacak çalış diye :)

11. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Herkes bodybuilder olmus arkadas ya, cidden bilerek boyle secilmis sanirim katilan tum yarismacilarin vucudu guzel yahu. Kizlar cok guzel, erkeklerin vucudu gayet iyi ve hepsi avrupai gorunuslu elemanlar.

Cengiz cok iyi ama gonullulerde Waffen SS subayi gorunuslu Murat adinda bir eleman var o da cok iyi, ozellikle gogus bolgesi.

letsev bunu beğendi.
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    2011 deki gibi eğlenceli Taner gibi bir yarışmacı olsaydı adada daha keyifli seyredilirdi doğruya doğru kavga,tartışma vs olunca daha bi zevkli seyrediliyor :) şimdiki yarışmada daha ilk gün ama öyle adada eğlenceli kimse yok bu kez tip ve kas öncelikli tutulmuş ünlülerden cengizin vücudu harika ama günüllülerdeki ismini unuttum şarışın adamın vücudu daha iyi bence favorim yok ama larissa'yı sempatik buldum

Phil_Heath ve letsev bunu beğendi.
  13. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Wrestler , ümitin bacak performansı benim de dikkatimi çekti :) resmen duramadı :) erkekler genelde denk oluyor takımların kaderini kızların performansı belirliyor gibi geliyor bu arada..
    Bu arada Adriana lima.ının Türkiye versiyonu fatma gül fakı , tuncay şanlının nişanlısıymış..THY.de hostesmiş kendileri..Acun kimleri alacağını iyi biliyor :)

14. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bende diyorum ben bu cengiz bi yerde görmüsdüm, megerse fetih filmindenmis.

15. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ümit karan futbolu bırakalı çok olmadı fizik olarakta kotu gorunmuyor. benimde dün en çok dikkatimi çeken ümit karanın hiç zorlanmamasıydı hakketten güclü bi adam... favorimde desteklediğim kiside o zaten kucukken muhabbet etmişligimizde var :)

onun dışında vucut olarak ünlülerden cengiz gonullulerden murat var fakat +ları olduğu gibi çok dezavantajıda olacak bazı oyunlarda. ümit karanı hız ve denge gerektiren bütün oyunlarda avantajlı bulmamın yanında ilginç gelebilir bazılarınıza ama güç oyunlarındada mesela itmeye dayalı bazı güç oyunları vardı geçen sene bu tip oyunlardada üst gövdeden ziyade bacakları güçlü olanların başarılı olacagını düşünüyorum en önemli itici gücü saglıyor çünkü cengiz ve ümit karan finalde olabilirler...

16. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ümit karan futbolcu olduğunu cidden vagon çekme oyununda gösterdi.malum bacak kasları ve patlayıcı güç unsuru.ezdi geçti resmen gönüllülerdeki yarıştığı kişiyi.

cengize söylenecek birşey yok adam işin hakkını vermiş vücudu gayet güzel.

ayrıca yarışmada renkli adam yok denmiş,fakat göreceksiniz ki dağhan külegeç yarışmaya o rengi katacak.aralarındaki en renkli sima o.

17. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    dağhan külegeç için izlerim ben bu programı

18. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Cengiz Coşkun'un Survivor için hazırlıkları izlemenizi tavsiye ederim. [YOUTUBE]A-br4WTjQMg[/YOUTUBE]

Malum bu yıl kaslı,fit ve çekici erkekler ön planda,kızlara bakarsak onlarda gayet güzel sima ve fiziklere sahipler aşina olduğumuz gibi kâr amaçlı bir program.

Gel gelelim işin fitness,bb yönünden yarışmaya bakmaya;bana kalırsa Murat Ceylan'ın fiziği çok estetik(özellikle göğüs bölgesi),Hilmi Cem'e bakalım gayet fit ve hızlı görünüyor iyi yarışması beklentim içerisindedir,Bozok'u da unutmayalım güçlü ama hantal gibi(yine de kesin bir şey diyemem),ünlülerden ise Cengiz'in fiziği ortada,Doğuş da fena değil gibi,Ümit Karan yılların tecrübesini muhakkak konuşturacaktır neyse daha fazla uzatmayayım ama Cengiz çok can yakacak :)

19. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bugün cok izleyemedim ama izleyebildiğim kadarı ile ilk başta da dediğim gibi sanırın yarışmaların kaderini kızlar belirledi..

20. Emreoz07

Emreoz07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Murat sanırım gönüllülerde fiziği güzel ama dün izledim kofti gibi :D Cengiz bütün güç oyunlarında ezecek gibi ve en sağlamı da o görünüyor açıkçası.

Sayfayı Paylaş