Surat kası nasıl yapılır?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nakooo tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. nakooo

nakooo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    merhabalar, ben minyon tipli biriyim arkadaşlar kilom yerinde olduğu zamanlar suratım çocuksu, zayıfladığım zamanlar ise çökmüş gibi duruyor suratım. ben de suratımdaki kasları geliştirmeye karar verdim, yardımcı olursanız sevinirim. sakız işe yararmı?

2. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yok sakız surat kası geliştirmez her sabah iki çiğ yumurta 2 tanede orta şekerli kahveyi karıştır yanaklarına ve anlına itinayla sür 3 hafta sonra gelişimi görünce şaşıracaksın

Dracarys17 bunu beğendi.
  3. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Testesteron seviyen arttıkça suratındaki erkeksi görünüm de artar, sen surat kasını boşver vücudunu düzgün çalıştır, body yap, dengeli beslen suratın değişecektir zaten

mma- bunu beğendi.
  4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    @taylan55, dalga geçtiğini düşünüyorum o yüzden yorum yapmıyorum :)

@nakooo, suratının çocuksu olması keskin yüz hatların olmamasından kaynaklanıyor olabilir, genetik bir olaydır. Zayıfladığında çökme durumu ise çok katı diyetler veya hızlı/sağlıksız kilo vermekten kaynaklı olabilir.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
    Danny Boy ve taylan55 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bana daha çok troll konusu gibi gelmişti öyle değil gibi sanırım, şimdi yüzünde bir sürü kas var sen bu kasları geliştiremezsin ha gelişir ama görünmez öyle biceps değil ki bu :)

Sakal bırak, yada sakalın çıktıkça çocuksuluğun gidecektir :)

7. Ekin0x

Ekin0x Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    cocuksulugun tadini cikar...sakala felan heves etme...sert bir suratida hayal etme...yarin bigun pisman olursun...manyakmisin yahu takil iste baby baby :)

8. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    malesef kas deyince forum üyelerinin hemen aklına onları şişirmek geliyor . yüz kaslarının çalıştırlması gayet önemli bir konu bence. biraz araştırırsan internete egzersizleri mevcut. falakat bu sana sert bir görüntü verir mi bilemiyorum. kalem kaşık gibi evde bulunan araç gereçlerle yapabiilrsin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:10 ----------

Ekin0x sizede katılıyorum bebek yüzlü erkeklere kızlar bayılıyor değerini bil bencede sevgili nakooo :)

9. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Boksörler çenelerini güçlendirmek için sert sakız çiğnerler.Böyle birşeyler deneyebilirsin.

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Daha bugun uye olmus hemen reklama baslamissin bide sansiniz varmis mesajinizi okudum diyo ya :D

Created By Loss bunu beğendi.
  11. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Yüzdeki kaslar mimik kasları ve çiğneme kasları olmak üzere 2 gruptadır.Ama yüz kaslarını geliştirerek erkeksi görüntü elde edemezsin.Zaten biceps geliştirir gibi yüz kaslarini gelistiremezsin o da ayri bir mevzu :) Özellikle elmacık, alt çene ve üst çene gibi yüz kemikleri yüz şeklini tayin eden kemiklerdir.Şekillerini genetik kodlar belirler. Tabi genioplasty gibi ameliyatlarla çene şeklini degistirmek mümkün mesela ama yaşının çok küçük olduğunu düşünüyorum sadece bir bilgi :)

12. RedRabbit

RedRabbit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Gokkker86 bunu beğendi.
  13. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları: