Supplementlerim ve yardim Weider

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Durgan35 tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkeze iyi aksamlar burda size supplement gunlugumu paylasmak ve bazi sorularima cevap bulmak istiyorum . Yurtdisinda yasiyorum ve supplement konusunda alim sorunu yasamiyorum 3 yildir bu sporu yapiyorum degisik kombinasyonalar yaptim kullandim etkisini az cok gordum simdi hedefim daha iyi yagsiz kas kutlesi kazanmak . Waider Amino Blast Mega Forte , Weider pure creatine , Waider premium Bcaa , Waider pure L glutamine and Weider Premium whey protein .
    Yasim 21 kilo 88 boy 187
    oncelikle ogrenmek istedigim sey Waider amino blast mega forteyi ilk defa kullanicam bazilari yarisi spor once yarisi spor sonra bazilari yarisi spor sonra yarisi gece yatarken bu konuda ne yapmaliyim? Sizce tum bu kombinasyonu nasil kullanmaliyim zamanlama olarak , en iyi verimi nasil alirim.
    diger sorum ise creatine sadece sportan once kac gram olarak kullanmaliyim yada kac olcek 1 olcek ( 3.6g ) diyor.

https://www.hizliresim.com/VyDAAB Supplementler bunlardir

Simdiden yorum yazan herkeze tesekkurler .

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Çıkışta bcaa whey glutamine al Antreman dan öncede mega + Creatine git bence

3. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumun icin tesekkurler mega kapsulun hepsini spordan oncemi ic diyorsun burayi anliyamadim antreamandan sonra daha cok ihtiyac duymaz mi vucut?

4. Durgan35

Durgan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardim edicek birisi yok mu?

5. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    bcaa : antrenman ortası 1 ölçek
    antrenman olmayan günlerde herhangi bir öğün yanında

creatin : ilk hafta antrenman öncesi 5 gr
    antrenman sonrası 5 gr
    antrenman olmayan günler sabah 5 gr ve herhangi bir öğün yanında 5 gr
    sonraki 4 hafta antrenman sonrası 5 gr
    antrenman olmayan günler sabah 5 gr
    glutamin : antrenman öncesi 5 gr ve gece yatmadan 5 gr
    antrenman olmayan günlerde sabah 5 gr ve gece yatmadan 5 gr

amino mega : antrenman öncesi yarım tüp ve gece yatmadan önce yarım tüp
    antrenman olmayan günlerde gece yatmadan önce tam tüp

protein tozu : sabah kalkınca 1 ölçek
    antrenman sonrası 1 ölçek
    antrenman olmayan günlerde sabah kalkınca 1 ölçek ve herhangi bir öğün yanında 1 ölçek

6. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Whey;
    Antremandan sonra içtiğin BCAA'dan 20-30 dakika sonra 30gr. Antreman yaptığın ertesi sabah uyanır uyanmaz.
    BCAA;
    Antremandan hemen sonra 1 ölçek, yanında götürmelisin,
    Glutamin;
    Antremandan 15 dakika önce 5gr, antremandan hemen sonra içeçeğin whey e karıştırmak üzere 5gr (ertesi gün antreman yok ise uyurken 5 gr, antreman varsa zaten aynısını yapacaksın)
    Amino;
    Antremandan hemen sonra, BCAA'a dan hemen sonra yanında götürmelisin (Bu ürün 1 tüpte yaklaşık 14gr amino sağlıyor, benim tavsiyem yarısını kullanman, 2ci ölçeği kullanacaksan uyumadan hemen öncedir) 3e bölününce posiyona çok az amino denk geliyor. Benim tavsiyem yarısı ve en önemli zamanla antremandan hemen sonra.
    Creatin;
    Antrenmandan 15 dakika önce 5gr

Yukardaki yazdığım kullanımlar, bu ürünler fayda almak için temel kullanımdır. Bunların ötesinde, off günlerde vesaire, örneğin öğle yemeğindne sonra 1 ölçek whey daha mideye indireyim dersen, indirirsin, bu ayrı bişey, artık bundan sonra devreye bütçe, vucut toleransın vesaire giriyor.

Miktarları ve ürün kullanımlarını kendi kullandığıma göre yazdım, sağlığın kendi sorumluluğundadır.

Son düzenleme: 20 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş