Supplementlerim bu beslenmeye ve hedefime uyuyor mu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Amin0Asit tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Amin0Asit

Amin0Asit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1.5 yıl düzenli olarak bb yapıyordum bazı özel sebeplerden dolayı 3 aylığına bırakmak zorunda kaldım.Son 1 aydır tekrardan spora başladım bir kaç cm kaybettiğim ölçülerimi geri aldım fakat sorunum şu ki %10 yağ oranım olmasına rağmen sanki %10 yağ oranımın hepsi karnımda birikmiş bu yağı nasıl yakabilirim ?? ya da bulk olduktan sonra mı yağları vermeliyim düzenli beslenme ve antreman diyceksiniz bende size bugün başladımbeslenme programımı ve bu hafta içinde alıcağım supplementlerimi yaziyim düşüncelerinizi yorumlarınızı esirgemeyin lütfen

not : vücudumda inanılmaz bir su var ve karnım şiş yağların hepsi burda toplanmış gibi duruyo ve çok çabuk yağlanmaya yatkın bir vücudum var

7.30 1 ölçek OPTİMUM WHEY
    8.00 6 yumurta beyazı 60 70 gram lor peyniri 1 salatalık 1 domates (ufak)
    10.00 1 muz
    12.00 100 gram lapa yanında light yoğurt ( yoğurtsuz inanılmaz midemi bulandırıyo)
    13.00 ton balıklı salata
    15.00 antreman (antreman başlamadan yarım saat önce ASSAULT alıcam 1 ölçek) ve TWİNLAB AMİNO FUEL LİKİT
    16.30 antreman bittikten hemen sonra tekrar amino
    17.00 OPTİMUM WHEY
    18.30 100 gram lapa
    19.30 300 400 gram haslanmış tavuk veya ızgara tavuk + salata
    23.00-00.00 akşam uyurken 100 gram lor peyniri

fazla kas kaybı yaşamadan karında ki fazla olmayan fakat rahatsız edici yağlarımı eritip karın kaslarımı nasıl belli edebirim ? önerileriniz nelerdir programımda supplementlerimde neler eksik ? yağ yakıcı carnitine ve cla kullanmalımıyım ?

hafta 3 veya 4 gün salondayım
    boy 1.80
    kilo 68 (1.5 sene önce 58 kiloydum)
    yaş 20

2. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    Yatmadan önce zma tavsiye ederim.

Pahalı derseniz eczaneden çinko ve magnezyum alıp kombine edebilirsiniz.

450mg magnezyum ve 30 mg çinkonun yanına 12 mg b6 eklerseniz büyüme hormonu

ve testesteronu max seviyede çalıştırmanıza destek olur...

saygılar...

Son düzenleme: 30 Kasım 2012
    Amin0Asit bunu beğendi.
  3. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    * Kalan son yağı da yakmanın en çabuk yolu kilo vermek. Yalnız yağ oranın % 10 civarlarındaysa çok konforlu bir bölgede olduğunu söyleyemiyeceğim, tabi amacın yarışmaya hazırlanmak değilse. Temiz ve yavaş bir bulking' e devam et. Bulking süresince elde edebileceğin yeni kompozisyondan daha çok memnun kalabilirsin.

* Sen, karın işini bence biraz kafanda abartıyorsun. Takma diyeceğim ama beynin şartlandıysa bir kere onu değiştirmek çok zor. Buna sen karar vermelisin.

* Beslenmenin makro ve kalorilerini hesapla.

* Allah aşkına % 10 nedir yahu. Biraz kas kütlesi kazan, kilo al. Hayatında hiç ağırlık kaldırmayan biri de vücut yağ oranını gerekli seviyeye çekip karın kaslarını görebilir.

Amin0Asit ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. Amin0Asit

Amin0Asit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nitrococuk dediğin gibi biraz kilo alıp kas kütlesi yapcam sonra diyetle sıkı bir mide programı yapcam kilo vercem

nitrococuk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş