Supplementleri Aileden Gizleme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TycoLoN tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yaklaşık 7-8 aydır spor yapıyorum, hakiki bir ektomorf'um, spora başladığım süre zarfından şu güne 7 kilo aldım ama artık nedense kilo alamıyorum ya da almam yavaşladı ve gainer almaya karar verdim ama malum bizimkiler yani ailem bu duruma karşı ben ne kadar zararsız olduklarını bilsem de gel de onlara atlat işte, bi kaç kere hafiften konuyu çıtlattım, ne düşünüyorlar diye üstü kapalı sordum ama aldığım tepkiler çok sert oldu, bu yüzden de gainer'ı gizlice alacağım yani onlar görmeden kullanmam ve saklamam lazım, bu konuda herhangi bir tavsiye verebilecek, benimle aynı durumda olup gizleyen arkadaşlar da varsa yöntemlerini benimle paylaşabilirler mi acaba :)

2. çelimsiz1990

çelimsiz1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de böyle bir durum yaşadım aynı seninki gibi ilk aldığım gainerı yatağımın altına sakladım . Sonra bir doktor arkadaşımla görüştürdüm ikna oldular ve bununla ilgili birkaç program da izletmiştim sen de öyle yapabilirsin youtubeden bununla ilgili tv programları var onları izlet sonra fikirleri değişir zaten

3. meteulku

meteulku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu suppelement dediğimiz şeyler amino, protein vb. mi oluyor? Ayrıca benim de kilo almam yavaşladı hatta bitti diyebilirim. Spor yapmadığım zamanlarda yani çok eskiden küçük yemeklerde bile fazlasıyla kilo alırdım ancak spora başladığımdan beri egzersizler sayesinde hiç kilo almıyorum. Hatta gram gram yapmadığım günlerde bile bazen düştüğü oluyor ve kendimi aç bırakmamama rağmen böyle oluyor üstelik. Sizce ben de bu suppelementlere başlamalı mıyım? Ayrıca aileme bu konuyu açtım ancak izin vermediler, doğal yollardan al vb. gibi şeyler diyorlar.

Ne yapmalıyım?

4. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Benim de babam almak istiyo ben alma diyorum yeni basladigim icin :D

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

5. Ysf_Dnc

Ysf_Dnc Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kayseri
    Arkadaşlar bence supplementların (halk arasında ve spora yeni başlayanların tabiriyle) ilaç olmadığını sadece gıda takviyesi olduğunu anlatmaya çalışın.Hani bir önyargı vardır bütün supplementlar ilaçtır ve kullanılması halinde karaciğer böbrek ve kalbe zarar verir.Sporu bırakmanız halinde kaslarda sarkma olur falan gibi.Bu konuda gerek forumumuzda gerek pek çok internet sitesinde bilgiler var

Lumia 720'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Ben dolabima saklıyor um aga benim peder karsi annem kullanmama bisey demiyo :D odana bi yere sakla

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. onurefe7

onurefe7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynen kardeşim herkesde bir sarkna lafı başka birşey yok

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Ben anlatan videolar gösteririm göstermesine ama tam tersi videolar da mevcut olduğu için onlarda bana onu gösterecekler :) Şöyle düşünüyorum Gainer'ın haftalara böleceğim, her hafta kullanmam gereken miktarı bir kaba veyahut, bir pet şişeye koyacağım artık gizli gizli ordan shakera koyup içeceğim, böyle pek bir sorun olacağını düşünmüyorum, inş yakalanmayız :)

9. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    en iyisi bu fikre alışmalarını sağla.bir gün mutlaka yakalarlar çünkü.üstelik birde gizlice işler yaptığın için azar işitirsin.

10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.727
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    En kötüsü de benimkisi herhalde toza da karsi tavuk aliyorum ton baligi vs yinemi tavuk yinemi onla ugrasicam ne varsa onu ye ben pisiriyim deyince birak sen yapamazsin e nabiyim ozaman :(((( ama tozu da alsam 1 2 gun konusur susarlar sonuçta is isten gecmis olur :)) nereye saklayabiliriz yaratici fikirler ?

11. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    bir tane direksiyon seti al pc için ortalama 50 falandır herhalde,sonra içindeki direksiyonu,el vitesini bi arkadaşına ver veya yarı fiyattan sat(bir şekilde kurtul yani)boş kutunun içine protein tozunu koy sığar zaten :D kutuyu odanın girişine falan koy şüphe uyandırmasın.

egemennn bunu beğendi.
  12. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.727
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Vay supermis evde vardi deniycem dedigini tesekkurler :D

13. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    rica ederim :)

14. Code

Code Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bence saklama acık acık söle alıcam die bu şekilde olmadığını hatta kendine zarar verdiğini falan anlat.düzenli kullanacağını yada varsa hoca gözetiminde yapacağını söyle. olmadı arkadaşlarınla kıyasla.supplementlerin ilaç olmadığına dair videolar izlet yazılar okut cokda ısrar ettiğin zaman bence kabul ederler.yada en güzel çözüm o zaman bunları kullanmassam spor yapmanın anlamının olmadığını çünkü hiç gelişme göstermediğini en azından karşılık alayım ki spor yaptığımız belli olsun kendime spor yapıyorum diyebileyim de.yoksa spor yapmam bilgisayar basındanda kalkmam de tehdit et.bende de aynı sorun oldu böyle şeylerle kabul ettirdim.video ve yazılar etkili oldu.Ama baktın hiç biri olmuo büyük iri bir arkadaşını hoca diye tanıt.gerisini tamamlarsın heralde....

kal sağlıcakla

15. Ege Onat Doğuşlu

Ege Onat Doğuşlu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Salona gotorup her kullanımından sonra içinde kalan tozun üst kısmını isaretleyebilirsin üstüne de adını yazabilirsin. Salon sahibiyle samimiysen izin verecektir salonda bırakmana

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. jamterry91

jamterry91 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Ilk seferlerde insan saklamaya calisiyo ebebeyinlerden ama gerek yok soyle gitsin

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onur04 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş