Supplementler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Alpbatur tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alpbatur

Alpbatur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyigünler arkadaslar. Ben 3 aydır spor salonuna gidiyorum. Boy 173 kilom 58. vücut kitle indeksinden baktığım ideal kilom 69. protein tozu almayı düşünüyordum ama simdi biraz daha kilo almam gerektiğine karar verdim. İnternetten araştırdımda birçok sporcu besini var (creatin, gainer, aminoasit, bcaa, protein tozu, gh, vitamin, protein) ben bunlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilip özetle bunların ne işe yaradıgını ve bana hangilerinin kullanmamı gerektiggini söylermisiniz. Bir anda bu kadar yüklendiğimde vücuma zararlı bir yanı olurmu, teşekkürler. whey protein ile mass gainer ictigimde olumlu sonuc alırmıyım ? Bana marka önerisi yaparmısını cok tesekkürler :)
    (Bildigim kadarıyla ;
    mass gainer : kilo aldırıcı
    aminoasit : kas yıkımını minimum düzey indiriyor
    protein tozu : vucuttaki protein miktarını dengeliyor.)

2. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Gainer Yani Karbonhidrat Tozu Alabilirsin Antremandan Önce Ve Sonra Aldığında Kilo Artışını Göreceksin Ürün Olarak Hardline Pro Gainer Öneririm Fakat 3 Aydır Spor Yaptığını Sölüyorsun Biraz Daha Bekleyip Alırsan Daha İyi Olur Saygılarr....

Alpbatur bunu beğendi.
  3. Alpbatur

Alpbatur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Multipower mass gainer 3000 kullanmıstım gecen ay 58 den 1 ay 61e yükseldim ama bırakınca kilomu geri verdim. K:arbonhidrat beni tıkıyor yemek yememe engel. Bi günde 10 ölçek alıyordum. sanırım yanlıs kullanmısım ondan.. 150 -200 arası etkili bisey arıyorum herkes hardline progainer, weider super mega mass 4000 ve
    Multipower Powergym Weight Gainer 6 kg
    öneriyor :) siz hardlineden memnun musunuz acaba

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Ben Hardline Pro Gainer 5000 GR Kullandım 5 Aylık Sporcuyum Fakat Boy 1.75 Kilo 65 5000 GR Bana 25 Gün Gitti O Süre İçerisinde 55 Ten 65 Oldum Ama Beslenmemede Dikkat Ettim Yağlanma Olmadı Diyemem Kas Artışıda Oldu Ama Yağ Az Oldu Tavsiye Ederim.

Alpbatur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş