Supplementler Zararlimidir??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Xanthium tarafından 28 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar.Hepimiz,az yada cok supplement destegi aliyoruz.Ben su ana kadar sadece aminoasit kullandim.Fakat aklima takilan birkac soru var.Daha dogrusu birtakim kulaktan dolma bilgiler.Beni bu konu da aydinlatirsaniz cok sevinirim.

1)AMİNO ASiT
    a)Amino asitlerin icindeki L-Triptofan adli madde zararlimdir?(deri dokuntusu vs... neden olan bir hastaliga neden oluyormus:mad:)

b)Weider mega likitle-Universal GH-Max arasindaki fark nedir?İkiside yuksek oranda buyume hormonu salgilaticisi olan arjinin,ornitin iceriyor.
    (weider 3000+3000;univers 5000+100 gibi bir degerdi sanirim)
    Ayrica universal 6ayda1 kutu tuletiliyor.weider de bir uyari yok.

2)PROTEİN TOZLARİ
    -Bu tozlarin karacigeri yaglandirdigi

3)CREATİNE
    -Bobreklere zararli oldugu soyleniyor.
    ------------------------------------------------------------------------

Ben daha once hardline amino 2000 kullandim.su anda da weider mega fort likit aldim.(daha kullanmadim) Bu urunu yuksek arjinin ve ornitin icerdigi icin aldim.
    Fakat sporla yeni tanismasam bile son bir yildir düzenli spora gidiyorum.(bunun ilk 10 ayi haftada 2 gun firsatim oluyordu:confused: Anca 2 ay düzenli gldim.Ama iyi kotu bir gelisim gosterdim.ama genede bu ilac bana agir gelmez umarim.)
    Gunde 1 ampul alicam.onuda antremandan once sanirim.Gerci gece icmesi de tavsiye ediliyor,arjn. ve ornit. yuzunden.
    -----------------------------------------------------------------------

Özellikle amino konusunda yardimci olursaniz sevinirim.Tesekkurler

2. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    weider liquid mega forte ürününü yarım ampul idmandan önce+yarım ampul gece yatmadan önce kullanmanı tavsiye ederim.ben öyle kullanıyorum.özellikle gece kesin al,çünkü growth hormonu gece daha fazla çalışıyor.ayrıca kaslar gece(dinlenme halinde) daha fazla gelişiyor.bu yüzden yarım ampulünü gece almanı tavsiye ederim.aslında bu ürünü 1 ampul idman öncesi 1 ampul yatmadan önce almak lazım ama o zmnda maddi yönden çok ağır oluyor(10 gün gider).

3. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Evet yarim ampul antremandan once yarim ampul yatarken icmek mantikli(GH acisindan)

Fakat bu seferde antremandaki BCAA ve GULUTAMİN miktari oldulca dusuyor.(yarim ampul oldugu icin 500 er mg. civari sanirim)

Zaten 2 ampul beni asar.O seviyeye gelmedim.Ne kadar kullanabilirim bu aminoyu?? (univ gh-max 6 ayda 1kutuydu ve oranlari yakin cunku)

4. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Triptofan in Myalji ve Eozinifili ye neden oldugu dogrumu??
    (yanlis hatirlamiosam kas agrisi ve kanda bir maddenin artmasina bagli olarak ortaya cikan deri dokuntusu ve kasinti olmali)

5. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle olumsuz bir etki olmadı.ayrıca 6 ayda nereden çıktı.hiç duymamıştım bunu...nerden elde ettiniz bu bilgiyi???

Sayfayı Paylaş