Supplementler sivilce yaparmı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AxiboY tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    s.a arkadaşlar kullandıgımız supplementlerin yan etkisi olarak sivilce olur mu? olursa ne kullanılmalı benm cildim yağlı ve en ufak şeyde sivilce çıkıyor supplement kullanmaya çekiniyorumkafa_

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    nitro-tech felaket sivilce yapıyor ama senin ne kullandığını bilmiyorum hangi supplementleri kullanıyorsan onları yazarsan daha iyi cevaplar alabilirsin.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bu konu çok tartışıldı ama sonuca ulaşılamadı. Ben 4 tane dermatolog ile konuştum. Steroid ve iğne kullanmadıktan sonra HİÇBİR supplement (protein tozu, aminoasit) sivilce yapmaz dediler. Dermatologların dedikleri şu:
    - Bu tip ek kimyasal maddeler karaciğer ve böbreği yorar. Ama sivilcenin iç organlar ile alakası yoktur. Halk arasında karaciğer ile sivilce arasında ilişki olduğuna dair yanlış bir inanış varmış.
    - Sivilce olayı tamamen psikolojikmiş. Yenilen içilen ile alakası yokmuş. Sivilce = 100% psikolojiymiş.

Bunlar üzerine ben dedim, supplement kullanınca veya yağlı şeyler (çikolata, fındık) artıyor. Cevap: Alakası yok bunların sivlce ile, sen artacak diye kendini şartlıyorsun.

Bence mantıksız. Siz de internette araştırırsanız, sivilce ile yenilenlerin alakasının olmadığı doktorlar taradfından savunulur. Ama bence doğru değil.

oliestranjeu ve Despo bunu beğendi.
  4. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin cildi birbirinden farklıdır.bazı insanlarda ergenlikte çok sayıda sivilce çıkarken bazılarında hiç çıkmaz.ben kendi deneyimimi paylaşayım yoğun bir şekilde supplement kullandığım dönemler yüzümde çok sayıda sivilce çıkıyor ancak aynı supplementleri kullandığım arkadaşımda neredeyse hiç çıkmıyor..

eğer yüzün mayın tarlası gibi değil ise isotrexin veya da benzamicin kullanabilirsin..sivilce konusunda en etkili ilaç roacuttanedır ancak çok ciddi sivilce problemi olan insanlar tarafından kullanılır.

5. VG

VG Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline %80 Whey.
    7 günde omuz, kollar ve yüzde sivilceler çıktı.

6. anıl

anıl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardline bipro kullanıyorm gerçekten daha önce kullandığım tozlara göre daha fazla sivilce yapıyor.ama bunu direk kullanılan supplementlerle bağdaştırmamak lazım . beslenmen ve antrenmanların sonunda artan testesteron da bunun sebebi olaiblir.

7. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    bendede aynı sorun var kullandıktan sonra dikkatimi cekti sırtımda sivilce doldu bırakmak zorunda kaldım bende şimdilik doğal besleniyorum

8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    hocam deatlıfter ısımlı arkadasın dermatoologu dıplomasını nerden almıs cok merak ettım karacıgerde eger asırı karbonhıdrat tuketırsen yaglanma oluyor ve buda kandakı alt olarak gecen karacıger degerınde bellı oluyor gaıner kullandıktan sonra cogu ınsanda sıvılce cıkabılır ben gaıner kullanırken yuzumde cıkan sıvılcelerın haddı hesabı olmadı gaıner karacıgerı yoruyor bu nun ıcın devedıkenı hapı ve cholıne ınosıtol kullandıgın zaman karacıger saglıgın duzelıyor

9. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Aynı sorun bendede var.Nedense amino asit kullanınca alında cıkmaya başlar bırakıncada gene kaybolur sivilceler.

10. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Merdiven altı üretilen ürünlerin sivilce yaptığı doğrudur.

11. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Ben nitro-tech kullanıyorum hani baya çıktı. Kazein kullanmak durumunda olursan ve allerjin varsa vay haline..

12. hayalet79

hayalet79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yan etkisi yok diye biliyorum

Sayfayı Paylaş