Supplementler neden ilac saniliyor ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland

ilakki sizin de hayatinizda farkli farkli insanlar bunu size soyledigi olmustur; ?
    yani Supplemente anabolic steroid gozuyle bakilmasi...genelikle benim hayatim da cok raslastigim bir muhabbet..
    sadece bir kac ornek; gecen ay bizim okul da selamlastigim bir arkadasim bana aynen soyle dedi "protein alirsam 2 ay da senin gibi olurum" al dedim,5 kutu protein al,eger dedigin gibi olursan 5 kutu protein parani ben oderim,ama eger olamazsan senden birsey istemiyorum yanasmadi :)

2 hafta once de baska bir arkadasim var bizim okulda konusuyorduk ordan burdan,bana soyle dedi "senin icin protein kulaniyo diyorlar" ben de artik kulaniyorum diyemiyorum,yok oyle bisey dedim "ben zaten senin dogal yaptigini biliyordum dedi " daha cok olaylar oldu boyle,bunlar yakin zamanda olanlar.. bir de su sisme muhabbetleri yok mu balon gibi.. :)
    Ne kadar komik ve sacma oyle degil mi ?

Son düzenleme: 13 Mart 2013
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücut geliştirme sporu hakkında insanların %95 i hiçbir bilgiye sahip değil artık bunları kabul edelim işimize bakmalım derim çünkü laf anlatılmaz komik olaylarla bende karşılaştım :) eski salonda bir kız vardı fazla ağırlık kaldırmıyordu neyse kız kıza konuşurlarken istemeden kulak misafiri olmuştum neymiş hanımefendi 5 kgden fazla kaldırsaymış tvdeki aksiyon starları gibi olurmuş örnekte verdi terminatör olurmuş:) ciddi ciddi inanmış buna arkadaşıda dikkatli dinliyor diyorki bende hafif kilolarla çalışayım falan bende patlattım gülmeyi sinirlendiler dedim sen 10 kg dumbella terminatör vücudu yap tüm malımı mülkümü sana vereceğim üstelik haykelinde dikeceğim dedim sinirden neredeyse dövecekti beni :) birde internette fitness sporu yapmak isteyen bir kıza adamın biri tavsiye vermiş neymiş pet şişelerle çalışıcakmış eğer dumbella çalışırsaymış abartılı pazu yaparmış kızda inanmış teşekkür ediyor üşenmeyip üye olup doğrusunu yazdım adamdan ve kızdan hakaret üstüne hakaret yedim

Rinkushichi bunu beğendi.
  3. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    evet,bunlar yeni bisey degil..bu fotorafi gorunce aklima geldi boyle bir baslik acmak;

dedigin gibi bilgisizlik,adamin bu spor hakkinda hic bir fikiri yok mantikli bisey de soylemesi zaten beklenemez..topluma vucut gelistirme sporunu nasil tanitilarsa oyle yorumluyorlar,ben bilmeyen insanlara kizmiyorum sadece biraz komime gidiyor :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    En büyük sebep cahillik, ondan sonra da kibir ve kıskançlık geliyor bizi çekemeyenler delirdiği için haliyle laf sokacak, küçük düşürecek, dalga geçecek şeyler uyduruyorlar. Ne kadar komik ve şapşal göründüklerini bilseler bir daha asla bu spor hakkında konuşmazlar :D

StormBlast, themertyildiz, weqale ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    rinkushichi kesinlikle çok doğru bi tespit bu kıskançlık insanları komik duruma düşürüyor gerçekten insanlara taktir etmek çok zor geliyor

ya diyemiyormusun?;
    vücudun güzelmiş benimde böyle olsun isterdim
    onun yerine;
    ya ben abartılı kas sevmiyorum bence buda fazla kesinlikle itici buluyorum:)

ya diyemiyormusun?;
    vaktim olsa bende bu sporu yapmak isterim ama vaktim yok
    onun yerine
    ya istesem bende çok iyi vücut yaparım ama boş iş gibi geliyor bana

ya diyemiyormusun?;
    helal olsun nasıl çalıştın nasıl beslendin söyle bizde yapalım kaç öğün yedin vs.?
    onun yerine
    ya bu protein tozunu alıyosun şişiyosun bırakınca hepsi sarkıcak benden demesi :)

allah korusun amino asit ve pre workout nox ürün kullandıgımızı bilseler bizi topa koyup uzaya fırlatırlar allahtan tek bildikleri şey protein tozu :):):):)

Swager ve monopoli bunu beğendi.
  6. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kullandığım supplementleri arkadaşa söyledim bana dediği cümle sen GDO'lu olmuşsun diyor :D Rinkushichi dediği gibi en büyük sebebi cahillik , açıkcası bende spora başlamadan önce cok abartıyordum bu supplementleri ama işin içine girip araştırmaya başladıktan sonra birşey olmadığını anlıyor insan :)

Sayfayı Paylaş