Supplementler kullanimi...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tahayasinarici tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tahayasinarici

tahayasinarici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba dostlar. benim sorum hardline g-lutmini aldım poşette kullanımı hocam günde 3 defa. sabah kalkınca, antreman öncesi ve sonrası, 1 çay kaşığı alarak bir bardak suyla karıstırarak almamı söyledi. bazı yerlerde ml dereceleri göz önünde tutulmuş bunun önemi varmıdır. kullanımı dogrumudur.

Son olarak weider'in whey proteini mevcut onuda antremana öncesi 1 saat evvel ve sonrasında kullanıyorum ıcındeki ölçekte ml dereceleri var. ve kullanım şeklinde 30gr antreaman öncesi ve sonrası diyor. 30 gr dedigi, kutunun ıcınden cıkan ölçekte olan 30 ml yazan degilmidir ? . veya 2 yemek kaşığı dolusu demiş. yanlıs yapmayım diye öğrenmeden 2 yemek kasıgı kattım.

ve yağsız light sütle karıstırıyorum. g-lutamini light sütle karıstırrak alsam olurmu.? eyvallah şimdiden.

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    >En iyi etki için: Sabah kahvaltı esnasında, antreman öncesi ve sonrasında karışımınızla ve gece son öğününüzde 5-10 gram glutamin alabilirsiniz.

Açıkcası ben sabah, antreamn sonrası ve gece yatmadan alıyorum. Neden sütle kullanıyorsunuz?

Sayfayı Paylaş