Supplementler Kabızlık yaparmı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sampetrum tarafından 18 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sampetrum
    Offline

    sampetrum Üye

    Katılım:
    30 Ocak 2012
    Mesajlar:
    52
    Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben kilo aldırıcı ( gainer) kullanıyorum kullandığımdan beri kabızlık başladı acaba gainerler kabızlık yapıyormu yapıyorsa sizler ne gibi önlemler alıyorsunuz yardımlarınız için şimdiden tşkler :)
     
  2. thetramp
    Offline

    thetramp Özel Üye

    Katılım:
    28 Kasım 2007
    Mesajlar:
    2.723
    Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

    Konu kilitleme sebepleri;

    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

    Link : http://www.bodyforumtr.com/vbforum/kab-zl-k-ba-lad-t25967.html

    Arama Kelimeleri :

    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş