SUPPLEMENTLER.COM UN BÜYÜK AYIBI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hakankabaoglu tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iki gün önce supplementler.com dan 2 adet vpx shotgun 5x ürününü 190 tl den aldım.Şimdi fiyatı 109 tl ye düşürmüşler bu cok güzel birşey herkes alsın ama bana ürünler daha dün geldi bugun 109 tl böyle bir terbiyesizlik olamaz insan bir arar bizim fiyatımız su olacak der veya o degerde birseyler gönderir simdi ne telefondan ulasabiliyorum ne birşey iade edecegim ürünleri görünce yıkıldım

Son düzenleme: 1 Mayıs 2014
    ADANALI1980 bunu beğendi.
  2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Bazı ürünleri bir anda kampanya yapıp düşürebiliyorlar, buna yapılacak bir şey yok..

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    yapmayın ya bir anda kampanya mı olur bunun fiyatının düşecegini kac gün önceden belirlemişlerdir zaten 190 tl lik ürün 109 tl ye verilebiliyorsa biz bu ürünlerden ne kadar kazık yiyoruz bunu biliyoruz degil mi?daha dün ürünleri aldım ben Allah tan acmamısım iade edecegim ama bu yaptıkları ben ve benim gibi daha dün veya birkac gün önceye kadar eline ürün ulasan insanlara ayıptır

rohan ve ADANALI1980 bunu beğendi.
  4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İade edebilirsiniz, fakat firmanın fiyat değiştirme hakkı mahfuzdur. ister bi gün 100 liraya diğer gün 300 liraya satar.

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    evet öyle ama siz olsanız üzülmez misiniz ben iki adet bu üründen aldım iki ürün icin 180 tl yapar bu ayıp degil midir bu ürün türkiyeye geleli iki ay bile olmadı bu fiyattan satılabiliyorsa neden o kadar bu üründen alan insan kazıklandı supplementler.com un amacı bizi kazıklamak mı demek ki bu ürün 109 tl ye satılabiliyorsa neden 190 tlden satmaya baslıyorsunuz ya 359 tl ye vpx sro zero alanlar o da 219 tl ye düşmüş arada nerdeyse 150 tl var bu insanlara yazık degil mi daha bu ürünler Türkiyeye geleli 2 ay olmadı taraflı yorum yapmayalım lütfen hergün calan hic bos düsmeyen supplementler.com un hem müşteri telefonu hem merkez ofistelefonu sabahtan beri meşgul calıyor düşünün

6. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    amerikada 23 dolara satilan urun, siz hesaplayin ne kadar kar ettiklerini,

PeNa ve hakankabaoglu bunu beğendi.
  7. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ayıp olan bir şey yok dostum buraların prosedürü böyle indirimler anlık oluyor birazcık senin kısmetsizliğin varsa iade şansın et yoksa kullan yapılabilecek bir şey yok.bu arada zerocarb harika indirime girmiş para olsa alınırdı yani yeni prostar aldım

8. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    İki ay boyunca bu ürünleri alanlara yazık ben gibi.Bu fiyatlara madem satılabiliyordu bunun geldiginde böyle satılması lazımdı insan yıkılıyor gercekten siz olsanız sizde cok üzülürdünüz vpx sero alanlar 150 tl ye yakın bir zararı var keske en basta bu fiyatlardan satılsaydı da herkes alsaydı

9. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    indirimin sebebini bilmiyorum ürünlerin sktsi ile mi alakalı yoksa başka birşeylemi alakalı bilmiyorum.sktsinde sorun yoksa ilk defa böyle ciddi bir indirim bu markada gerçekleşti.
    üzüldüm bende insanın tabiki zoruna gider hayatta en sevmedigim seydir enayi yerine konmak.ama karsıdaki kurumsal bir yer günü gelmiş indirimini yapmış bir şekilde yapacak bir şey yok yinede iade şansınızı zorlayın

hakankabaoglu bunu beğendi.
  10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    ürünleri hic acmadım ancak faturayı yırttım attım eger zorluk cıkarmazlarsa iade veya üstüne ürün almak istiyorum o fark kadar bir ürün göndersinler ürünlerin skt sında hicbir sıkıntı yok en yakın tarihli olan bile 2015 mayıs haziran olan ürünler inş kabul ederlerde ya iade ya da kalan farka ürün gönderirler insan kendini cok kötü hissediyor 180 tl az bir para degil bir kutu protein parası hemde en kralından :(

11. billgoldberg

billgoldberg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Şikayetvar.com a şikayette bulunun belki yardımcı olurlar....arkadaşlar bende netten birçok alışvriş yapardım takiii hırsızburada.com dan kazık yiyene kadar daha da netten bir şey almam çevredekilere de aldırmam...

12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    şikayervar a da yazdım.sabahtan beri telefonlarını arıyorum hem 444 lü olan hemde merkez ofislerini hep meşgul normalde bugune kadar hep tek aramada düşüyordu :(

13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    İade et, hakkın var sonuçta, tekrar sipariş et indirimli al..

14. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    faturayı yırttım sorun ederler mi acaba ürünler hic acılmamıs ama faturayı yırttım normalde fatura tekrar istenebiliyor aslında ama sorun ederler mi bilmiyorum

15. billgoldberg

billgoldberg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Faturayı yırtmış arkadaş haliyle iade hakkını da kaybetmiş oluyor ama kredi kartıyla aldığı için fatura olarak bunu da gösterebilir sanırsam
    kredi kartıyla aldığın için bankadan belki fatura tarzı birşeyine alabilirsin...ama şirketi arayıp yardım istersen seni sadece oyalarlar beni oyaladıkları gibi...etrafında hukukçu biri varsa yardım al veya biraz daha araştırma yap konu hakkında....

16. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    hem kredi kartıyla aldım hemde supplementler.com da üyelik bölümünde siparişimin her ayrıntısı mevcut ayrıca mesela garantili bir ürün aldık faturayı kaybettik o faturayı tekrar talep edebilmemiz gerek diye düşünüyorum

17. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Sektöre Allah korkusu olan tüccarlar girdikçe tüm fiyatlar düşecek.. Benim bu sektörde gördüğüm durum kim neye tuturursa hesabı..

18. muratfdaan

muratfdaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler selam bu vpx perfermans ve güç arttırıcılar kas kütlesi arttırarak hacim kazanmamızı sağlarmı?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

19. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Fiyatlar eski haline dönmüş arkadaslar

20. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    hacimlenmeni ve kas kütleni arttıran tek şey beslenmedir.

Sayfayı Paylaş