Supplementler.com ilk siparişim

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve nemelectro tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nemelectro

nemelectro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Forumumuzun sponsoru olarak benim de desteğim olsun sizden alayım diye ilk ürünümü aldım, No-Xplode da sıkıntı yok, hediye shaker geldi teşekkür ederim ama Aldığım weider mega liquid paketi açık olarak geldi? Yani tereddüte düşmedim değil desem yalan olur, içindeki tüpler sahte değildir size güvenim var ama dikkat ederseniz sevinirim, diğer kullanıcılar benim yaşadığım tereddütü yaşamasınlar. Teşekkürler.

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Biraz daha detaylı bilgi verir misiniz ? Açık derken kutusundan mı bahsediyorsunuz ? Mega forte kutuları açık halde satılır.

3. nemelectro

nemelectro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Resimde de görüldüğü gibi kapak kısmı yırtılmış yanı icerisindeki tüpler cok rahat cıkartılıp eklenebılır diye endişe ettım sadece.... Diğer arkadaşlarda aynı sıkıntıyı yaşamasınlar, gönderirken dikkat ederseniz daha iyi olur. Onun dışında 2 günde siparişim geldiği için teşekkür ederim.

Son düzenleme: 5 Mayıs 2012
  4. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Açıkcası ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyoruz. Bu şekilde sorunlu ürünleri ithatlatçı firmaya iade ediyoruz.
    Ürünü bu şekilde göndermemiz kesinlikle bir ihtimal değildir. Teslim aldığınız koli de herhangi bir sorun var mıydı ? Kargo görevlisi kontrol amaçlı açmış olabilir.
    Bir sonra ki siparişinizi teslim aldığınız da kargo görevlisinin yanında kontrol edip sorun olması durumunda tutanak tutturup ürünleri teslim almayabilirsiniz. Bu sayede size yeni bir ürün göndeririz.

Bilginize sunarız,

themertyildiz bunu beğendi.
  5. nemelectro

nemelectro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler burada ilgilenip sormanız bile yeterli açıkcası kutuda hasar kırık vs yoktu, neyse güvenim yerine geldi, ikinci siparişim yine supplement.com yani sizden olacak.

Sayfayı Paylaş