Supplementim kalp çarpıntısı yapıyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mona tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen hafta pazartesi karbonhidrat yoğunlu ama içinde proteinde olan bi karbonhidrat tozuna başladım ilk 5 gün her hangi bi' şey yoktu ama son 3-4 gündür başladı.porsiyonu içtikten yarım saat sonra başlıyor 1 buçuk saat sonrada geçiyor.
    8 ay kadar önce kardiyoloji muaynesi olmuştum herşey temiz çıkmıştı yani ben içtiğim içeceğe bağlıyorum.Normal olmadığınıda biliyorum ama bu tesadüf olamaz bence. Hiç böyle bişeyi yaşayanınız oldumu yada duydunuz mu böyle bi'şey?

bide çarpnıntının olduğu sırada nabzımı ölçüyorum 95 felan çıkıyor

Son düzenleme: 20 Kasım 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Hic duymadim ve ilginc geldi, dun ozelden de yazdigim gibi supplement ile birlikte doktora gozukmeniz cok yararli olacak bu durumda.

Cok onemli olmasa da marka, urun nedir acaba? Icindeki bir maddeye acaba duyarliliginiz mi var?

3. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ürün Hard-Line Progainer,yani içindeki hangi maddeye bi duyarlılığım olabilirki?

Bide o supplementle birlikte doktora gitsem anlarmıki? Sonuçta bunlar sporcu içeceği.

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bende ilk defa duyuyorum ancak,
    Ürünü kullanmaya bir müddet ara ver.Eğer bu sürede kalp çarpıntısı yaşamazsan bir daha da kullanma kullanmak zorunda değilsin ki.

5. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kilo almam lazım aşırı zayıfım.Ben zaten ilk 3 ay supplement kullanmadım ve o 3 ayda 2 kilo aldım bu iyi bişey aslında değil mi? ama daha geçenlerde 3 gün hastalandım ve o 3 günde tam iki kilo verdim. Buda şaka gibi birşey..

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmene dikkat ederek de kilo alabilirsin.Supplementlere bu kadar güvenme.

Ocensers ve (silinen üye bunu beğendi.
  7. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    dediğim gibi ben beslenmeme çook dikkat ederek 3 ayda 2 kilo aldım zaten ama bi hastalanınca tüm emek boşa gitti.ben çok yemedim,bol kalorili şeyleri fazla tükettim yani beslenme programım vardı hatta midem hiç boş kalmazken bu kiloyu almıştım.Diyceksin gene aynısını uygula ama işte hastalanınca anlamıyorum çok çabuk kilo veriyorum tüm emekler boşa gidiyor.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Herhangi birseye duyarlilik gosteriyor olabilirsiniz.

Doktor genelde ilgilenmezler ama belki sansli cikarsiniz.

Ayrica gercekten soylendigi gibi hersey beslenmede biter.

Beslenmenizi beslenme boumunde paylasirsaniz yardimci olabiliriz.

Sayfayı Paylaş