Supplement ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Daha öncedende yapıyordum vücut geliştirme sporunu.
    Supplement kullandım.
    Ancak işimden dolayı fırsat bulamadığım için bırakmak zorunda kaldım artık çalışmadığım için hiç ara vermeden devam etmek istiyorum.
    Merak ettiğim konu şu
    Kilo kaybım oldukça fazla motivasyon eksikliğimde var kilo aldırıcı almayı düşünüyorum beslenme mi düzene soktum eskisi gibi. Beslenmemden de alırım ama ben bu süreci biraz hızlandırmak istiyorum gainer alarak. 2-3 kutu bitirirsem tahminimce eski kiloma ulaşırım diye düşünüyorum.
    eski kilom 73.6
    şuan ki kilom 58.7
    Kilo kaybım oldukça fazla görüldüğü gibi
    Beslenmenin ve düzenli antrenmanın dinlenmenin önemli olduğunu biliyorum elbette. Supplement kombinasyonuda yapıcam ilk 3 ayı doldurduktak sonra.
    Ben elbette ben bunu içicem hemen kilo alıcam demiyorum ama şunu belirtmek istedim 1 kutu bitirsem ortalama 3-4 kg arası alsam bu bana yeter.
    Çok şükür maddi sıkıntım yok. 2. kutu filan devamı gelicek gainer'ın hedefime ulaşana kadar amacım eski kiloma hızlı bir şekilde kavuşmak. Kiloma kavuşunda tabi ki salmıcam ama sadece gainer kullanmayı bırakıcam sizce doğru yolda mıyım ?

Bu arada yapacağım kombinasyon
    Bsn NoXplode
    Bsn Cellmass
    Bsn Syntha
    Muscletech Amino Fx
    Optimum Casein protein tozu
    Supplementlerden elbette kullanınca ben arnold olur muyum 2-3 sene sonra gibi bir düşüncem yok vücudumun gelişebildiği kadar geliştirmek istiyorum kendimi. Mucize beklediğimde yok bunun farkındayım.
    Ek olarak vitamin haplarıda alıcam
    Enginar hapı
    Omega 3-6-9
    Multivitamin
    kısacası eksiksiz bir kombinasyon yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olur musunuz bana ?

Sayfayı Paylaş