Supplement ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bevkon tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Arkadaşlar yaşım 17. Bu spora yeni başladım. Ancak sporu daha önce yaptığımdan doluyı az çok bilgim var. 3 ay sonra Supplement almayı düşünüyorum. Yaşım gereği Supplement içmemde bir sakınca olurmu ?

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Spora yeni başladıysn 3 ay sonra değil 5-6 ay sonra başlamanı tavsiye ederim. 3. ayında kullanacağın supplementın sana extradan yararı çok az olur. Yaşın gereği içmende sakınca olmayabilir fakat bu hangi supplementları kullanacağına bağlı. Whey protein, çok yüksek mg'lı olmadıkta aminoasit vb şeyler kullanılabilir. 17 yaşında animal pump, cut gibi besinleri kullanma.

3. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    yeni başladıysan zaten ilk 1-2 ay gelişimin düzgün beslendiğin takdirde çok hızlı olacak o yüzden şu sıra suplement e gerek yok ama sıkı beslen günde en az 6 öğün ye 3 ayın bi,ttikden sonrada suplementlere girebilirsin hiç bir zararı yoktur ama bende Sforever gibi düşünüyorum hemen suplemente başlama en az 3 ay geçsin ki faydasını hissedesin

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    daha detaylı anlatmak gerekirse supplement bugün bile kullanabilirsin fakat bu bir gerçek vücuduna aldığın supplementleri yakman lazım ve yeni olduğun için yakamayacaksın wcye gidince zengin olacak tavsiye edilmeme sebebi bu paran boşa gitmesin ama gainerla başlayabilirsin mesela karbonhidrat idman için çok lazımdır

5. Bevkon

Bevkon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Biz Adapazarlıyız...
    Çok iyi anladım. Yardımcı olan herkese çok iyi teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş