Supplement yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve carlos_t tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. carlos_t

carlos_t Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle forumunuzda yeni birisi olarak herkese merhaba diyorum. Bircok VG forumunu gezdim ama VG konusunda bu kadar profesyonelce ve bu kadar detayli bilgi veren baska bir site göremedim.Gercekten VG sporuyla ilgilenler icin cok güzel bir site olmus ve bu sitede emegi gecen herkesi de tebrik ediyorum...

Fazla uzatmadan soruma gececegim.Ben 1.75 boyunda ve 59 kiloyum yani oldukca zayif sayilirim ve bir türlü de kilo alamiyorum.2 aydir da Vg yapiyorum.Kilo almakla ilgili önerilerinizi okudum ve uygulamaya calisiyorum ama bunun yaninda kilo almak icin bircok supplement önerildigini gördüm.Belki daha önce forumda werildi diyerek bana kizcaksiniz ama gercekten kafam karisti o yüzden affiniza siginarakdan soruyorum:

VG yaparken bir yandan da kilo almak icin hangi supplement kombinasyonlarini önerirsiniz benim vücut ölcülerimdeki biri icin? Yani protein tozu,whey gainer,glutamine,creatine,multivitamin bunlarin hangisini kullanmaliyim veya hepsini birden mi kullanmaliyim.Bu kullanicaklarimdan icin hangi markalari önerirsiniz?

Yardimci olursaniz sevinirim...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Forumda öncelikle biraz bilgi edinin.