Supplement Yan Etkileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altera tarafından 19 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar vucudumda garip garip alerjiler cıktı.Nokta halinde kızarıyor.Acaba kullandıgım supplementlerden olabilir mi?
    creatin kullanıyorum(ilk defa) yukleme haftasındayım.
    Gunde 15 gram alıyorum.

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: supplement yan etkiler

Bunu hiç duymamıştım ama antrenmanda midesinin bulanmasına sebep olduğu ve karnını ağrıttığı için Creatin kullanamayan arkadaşım var.

3. JKellyps

JKellyps Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müzisyen
    Genelde böyle durumlar steroid kullanımında ortaya çıkıyor. Supplement kullanırken ise vücutta bu nokta nokta kızarma şekli içki veya sigara kullandığınız anlarda daha çok gözüküyor. Sebep büyük olasılıkla karaciğerin zorlanması. Noktalar kalıcı olmuyor yada vücut bölge bölge kızarıp insana yanma hissi veriyor zaman zaman. Özellikle demin de dediğim gibi alkol-sigara.. veya fazla kahve vb şeyler içildiği zaman ortaya çıkıyor. Karaciğeri kuvvetlendirici, yenileyici besinleri biraz sık tüketerek aşılabilir diye düşünüyorum. Özellikle karaciğer için enginar tavsiye ediliyor.
    Daha bilgili arkadaşların veya yine böyle bir durumla karşılaşmış birilerin de yorumu gelecektir sanırım, daha çok aydınlanırız.
    Saygılar

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman zaman bende de oluyor, karaciğer olabileceği gibi başka bir reaksiyonda olabilir. Ek besinleri kestiğinde bu tip şeyler olmuyordur. O yüzden dozu düşürebilirsin yada çok fazla kızarma oluyorsa, bırakırsın. Ayrıca bu tip şeyler üründen ürüne de değişebilir.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu olay benimde basıma geldi bir öğrencimin karaciğerleri aşırı hassamış yuklenme doneminde özellikle sırt bolgesinde epey bir dolma oldu bir doktora gorun derim

6. altera

altera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ilginiz icin cok tesekkurler bugun hemen doktora gidecegim.
    Saygılar

Sayfayı Paylaş