supplement yüklenmesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve regardless tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. regardless

regardless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar. bu ilk mesajım forumda. konuya şöyle girmek istiyorum. şu an amerikadan siparişle supplement getircem ve kullandığım supplement muscle-tech nitro tech. kilom 81 ve boyum 1.83. karın kaslarım yeterince gözükmüyor ama şu 1 aydır koşmaya başladığımdan beri dokunduğum zaman hissetmeye başladım. benimde amacım herkes gibi yaza bomba gibi girmek. şu mayıs-haziran periyodunda supplement yüklemesi yapıp define olmak istiyorum. universal animal serisi çok hoşuma gitti açıkçası ki forumda baya yazılarını okudum bu supplementler ile ilgili. yağ yakımı için animal cut, kas çizimi yani şekil içinse animal pump ve nitro almayı düşünüyorum. ayrıca yanında nitrotech te kullancam. ama şimdi aklım glutamine e kaydı. açıkcası kafayı yemek üzereyim. ne yapmalı hangi supplementlere yüklenmeli? şimdiden teşekkürler, iyi squatlar. :)

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    En temel olanları;

Whey, CLA, Kreatin alsan yeter de artar bile. Bunların yanına bir de multi vitamin ve omega-3 tadından yenmez.

Bu kadar çok kafa patlatmamak gerekli supplement işine. Sonuçta ek besinler.

3. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    animal pump birde nitro yanınada protein tozu süper olur..cutsla pumpı birlikte kullanmak ne derece dogru bilemeycem ...

4. regardless

regardless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim anlamadığım şey şu. pump damar çıkartmaya ve antremandaki performansınızı arttırmaya yarıyor fakat yağ gitmeden nasıl damar çıkar ki?

5. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    aşırı yağlıysanız tabiki damar görme ihtimaliniz bayağı düşük, damarlar genişlediği için görülme ihtimali artıyor

6. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    pumpın içinde creatin bulunmakta bilgiğim kadarıyla bundan dolayı su tutacak cuts in ise su atma öz. var . cuts alacaksan yanında nitro alman tavsiye edilir ondan sonra pump ile daha sert ve damarli bir görünüme kavuşacaksın. benim önerim budur

7. regardless

regardless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben 81 kg yum boyum 1.83 civarı. acaba cuts kullansam kötü mü durur vücut? ne dersiniz? gerçi artık define bir vücut istiyorum. bunun yanına birde nitro mu yoksa pak mı alsam karar veremedim???

8. regardless

regardless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar animal cut ve pak elime geçti. ayrıca elimde nitrotech hardcore var. kullanımım şöyle : antremandan sonra pak ile proteini birlikte içiyorum. cuts ı da sabah uyanır uyanmaz ve antremandan önce alıyorum. nasıl sizce?

9. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    nitro al cutsla en iyi sonuç için nitro önerilir.
    pak ı uyurkende içebilrsin iyi bi kombine olmuş

10. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Ne alaka Pak ' ı uyurken içmek. Bilmediğin şeyler hakkında yorum yaparak kişileri yanlış yönlendirme bari ! Animal Pak bir multi vitamindir ve sabah kahvaltısı veya öğle yemeği sonrasında içilmelidir. Cuts kullanırken pump kullanmak tabiri caizse tulumbadan su çekememek gibi bir şey.

Define olmak istiyorum demişsin. Ne fotografın var ne beslenme düzenin. Kaç yıldır yapıyorsun da define olmak istiyorsun? Yeterince kas kütlen var mı? Şu define olmak nedir iyice araştırın derim.

11. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    multivitaminler uyurken aç karnına içilrse vucudun gece olan yapım sürecine destekte bulunur acaba bunu bilmiyormusun ??üzerinde yazan kullanımından başka şekillerde alternatif olarakda kullanılabilir. hiç farmakoloji gördün mü ?? cevapın hayırsa bari biraz daha üstruplu konuş tartışalım yanlış biliyosakda düzeltelim karalamakla olmuyor malesef
    bilmediğin konular hakkında konuşan benmiyim sen mi snnozlm

Sayfayı Paylaş