supplement ve şeker kafama takıldı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jarhead tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    1 haftadır diyetteyim 1 2 ay vücudun nasıl tepki verdiğini deniyeceğim. şekeri 1 haftadır 0 ladım. yağ ı sadece sütden alıyorum. tuzu da çok hafif alıyorum. ama aklıma takılan şu şeker i hiç almıoyurm fakat supplementlerden aldığım şeker fazla gibi mesela sabah halo ve optimum whey i karıştırdığımda resmen çook çok şekerli geliyor tadı. acaba supplementlerden aldığım şeker çokmu fazla yani içine koydukları bi maddedenmi bu kadar şekerli bir tad geliyor aramoasından olabilir yoksa supplement kullanmanında bi mantığı yok gibi diyette.

2. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Selam jarhead, özellikle whey türündeki supplement'larda tatlandırıcı kullanıyorlar bu yüzden aşırı şekerliymiş gibi geliyor sana. Tatlandırıcı dışında bir çok supplement doğal şeker de içeriyor ama gainer'lar dışında senin diyetini bozacak veya etkileyecek kadar şeker içeren supplement'ların olduğunu sanmıyorum. Hele ki sabah saatlerinde bir ölçek whey'den gelen şeker vücut çalışan biri için devede kulak bile değil, kumsalda kum tanesi gibi bir şey. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Ultimate isocool kullanmistim 1 ay boyunca gunde 2 olcek. Diyet zamanıydı 1 ayda 10 kiloya kadar vermistim. Tozun yanında baska supplement yoktu. Ama 5 yumurta tavuk ton baligi kesmemistim hic.

victor1 bunu beğendi.
  4. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    mesela unıversal gain fast3001 de --Servis Miktarı 5 Kaşık (229g) 500ml süt karışımında ---Sugars 83 g Protein 51 g içeriyor.orneğin gainerlarda genelde bu oranlarda az veya çok şeker içeriği mevcut.

Sayfayı Paylaş