Supplement Tercihi Hakkında?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gkhn8734 tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gkhn8734

Gkhn8734 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gkhn
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese selamlar, araştırmama ve bilgi edinmeme rağmen kafama takılan bir soruyu sizlerle paylaşma gereği duydum. Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

26 yaşındayım.
    Boy 1.78
    Kilo 76

Daha önce 15 yaşıma kadar futbol oynadım.
    1 sene kadarda boks yaptım.
    6 Aydır da spor salonuna gidiyorum ama tam anlamı ile kendimi vermiş ve düzgün planlı ve programlı çalıştığımı söylemem ama ona rağmen kondisyon ve vücut hacmi kendini göstermeye başladı diyebilirim. Şuandan itibaren planlı ve programlı bir çalışma yapmak istiyorum ve gıdalardan yeterli besini alamadığımdan dolayı supplement kullanmak istiyorum.

Bir arkdaşım amino asit kullan en iyisi dedi.
    Diğer arkadaşım amino asite gerek yok protein tozu al dedi.
    Yani analyacağımız he kafadan bir ses çıkıyor. İçlerinden birini alayım diyorum bu sefer değişik markalar çıkıyor.
    Ve ne almam gerektiği konusunda kararsız kalıyorum.

Sizden ricam bana en uygun olan ve en kısa sürede istediğim görünüme ulaşmam için gereken supplement çeşidini ve markasını yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle beslenme ve idmaninizi tam oturtunuz, supplementler mucize degildir ve istediginiz elde etmek icin kisa yol hic degildir. Sabir sporuna hosgeldiniz.

Sayfayı Paylaş