Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Emre Deniz tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. 7 Aydır bu sporu yapıyorum. 3.Ayda HardLine Progainer 4,5kg kullanmıştım. 5.Ayda ise Scitec nutrition %100Whey Protein kullandım. (Ramazanda hiç kullanmadım o yüzden) şuanda yarısından biraz daha az kaldı. Kolum 33cm geliyor. Bench presste yardım almadan 40kg basıyorum(bar ile birlikte52 civarı oluyor sanırım) 17 yaşındayım 1,75 boy 61kgyim. Sporada is çıkışı gidiyorum.

Neyse soruya gelelim :)

Bu hafta sonu protein ve yaninda başka bi ürün daha almayı dusunuyorum. Aklımda şuanda optimum nutrition whey gold standart almak var öncelikle. Birde yaninda Xpro Amino 5000.

Sizce bu kombinasyon iyimidir yada bana protein ve Amino tavsiye edebilirmisiniz 230Tlyi gecmisiycek şekilde. :) bu arada whey gold standard'ı kesin alicak gibiyim ama yanina nasıl bi Amino almalıyım bilmiyorum. Bu soruyu spor hocama sormadım çünkü disardan almayı dusunuyorum :)

Bu benim forumda ilk konum. Telefondan yazdığım Icin bi yazım yanlısı falan varsa ozur dilerim. Herkese şimdiden teşekkürler. Iyi forumlar.

Son düzenleme: 4 Eylül 2013
  2. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yokmu yardım edicek :(

3. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Universal beff amino tavsiye edebilirim et aminosudur malum ülkemizde et tüketmek zor :)

4. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam bugün whey gold standard + gaspari nutrition Amino max 8000 aldım. İyimidir bu kombinasyon :)

5. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba Emre Deniz,

Ben aldıgın protein tozunu kullandım .Fiyatına gore mennun kaldım. Aldıgın Amino icin birsey diyemeyeceğim ama bunun konu baslıgında genelde iyi yorumlar okumsutum. Bir goz at istersen.

6. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    O başliklari ıncelemistim. Ama ikisini birden kullanmam bi sorun oluştururmu acaba?
    Bu arada yorumlariniz Icin sağolun.

7. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel kombinasyon.
    ileride 50 lira falan geçerse eline Creatin Monohidrat alırsın,daha da güzel olur.

8. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya arkadaslar birde kullanırken su sekilde kullanman istiyorum.
    Proteini sadece Yatarken 300g suya 1ölçek Protein koyarak.
    Amino ise sadece spordan cikista 4adet kullancam.

Bütçemiz çok çok ıyi olmadığı için. Bi dört ay supplement kullanamiycam o yüzden ıyi degerlendirmek istiyorum.

9. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Hem protein hem aminoasit kullanmak istemenizin özel sebebi var mı?optimum whey+universal creatine birebir hacim için.Hardline ı kötülemek istemem ama pek yararını görmedi bir arkadaşım.İlla amino istiyosan muscletech amino fx öneririm 12.500mgbcaa olması lazım ayrıca pump için arginin de var

10. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Spordan once amino asit spordan sonra protein tozu. ben bu sekilde kullanıyorum.

11. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Stewart Kardes zaten HardLine ürünüm yok ki. Gaspari Aminomax 8bin var.

Garbage kardeş ben Proteini sadece yatarken kullanıyordum 300gr suya 1ölçek olarak. Nasıl yapsak ya :)

12. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Emre deniz
    Soyluyoruz nasıl kullanman gerektigini ama ben gece kullanıyorum diyosun. nasıl yapsak?? gece proteini baska birsey whey baska birsey.

13. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya hocam haklısınizda antrenman sonrası kesinlikle kullan diyen bi abi var burda. Kafam cok karışti ya :S

14. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Emre Deniz,

Lutfen nick name lerle hitab edelim bana hocam denmesinden hoslanmıyorum. :) Usutune alınmagenel olarak soyledim.

Kim sana antemandan sonra kullan demisse bana gore dogru demis. amino aisti once al protein tozunu antramanda sonra al gece yatarken alma.

15. Emre Deniz

Emre Deniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam kardeş nickinle hitap ederim kusura bakma.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:13 ----------

Aminoyu antrenmandan önce kaç adet aliyim ? Antrenmana başlarken mi yoksa 30dk önce mi kullaniyim?
    Proteinide 1ölçek kaç gram suyla karıştiriyim?

16. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhabe Emra
    Eminimki kutularının uzerinde kullanım sekli yazoyordur. ben Amino asit kulladğım zaaman 20 dakika once aldım hep.
    Benim forumdan cıkardıgım zaman icinde herkesin kendi bunyesine uygun kullanım seklini buldugu. ( genel prensipler icininde) bu yuzden su miktarı gibi seyler detay asıl sorun yemek yeme zamanlamsı.

Sayfayı Paylaş