Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve meteorfal1 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. meteorfal1

meteorfal1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar konulara baktım ama bana uygun olan bişey bulamadım öncelikle iyi akşamlar

benim sorunum şu ben okulda yurtta kalıyorum her gece antrenmanlarımı yapıyorum ama bilirsinizki okulda gece yiyecek bişey bulunmaz o nedenle protein tozu almak istiyorum ama bende biraz jinekomasti var fazla göze batmıyo bundan korkuyorum bazı arkadaşlarım ilerler dedi bende size danışayım dedim

benim kilom 70 boyum 1.80 orta kaslıyım özellikle bacak bölgesinde yağ var onlarıda kasa çevirmeye çalışıyorum elimden geldiğince bana önerebiliceğiniz bişey varmı okulda yatmadan önce alabiliceğim protein tozu yada başka bişey önerilerinizi bekliyorum tekrar teşekkür ederim

2. aLucaRdo

aLucaRdo Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    1.Yağlar kasa çevrilmez.Yağları yakarız.
    2.Eğer antremandan hemen sonra kullanmak için protein tozu istiyorsan.Optimum,Dymatize,Nanox gibi kaliteli İzole tozlar kullanmalısın ama biraz tuzludurlar.
    3.Yok eğer öğün yerine geçsin istiyorsan Kaliteli Gainerlar yada Hardline'nın ekonomik protein tozlarini kullanmalısın(soya protein tozu hariç)
    4.Jinekomasti yoktur bence sende biraz yağlıdır o kadar,genede doktora git,protein tozu kullanmanın bir zararrı olmaz.

Altintop bunu beğendi.
  3. meteorfal1

meteorfal1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    waow özellikle o 1. madde dikkatimi çekti ben yağların kasa döndüğünü sanardım :D ondan aktif spor yapmıyodum ağırlıklarla kasa dönsünler diye awwhyper_hyper_

ben antrenmandan sonrası için protein almak istiyorum antrenmandan sonra yemek yiyemiyorum bu nedenle foruma danışıyım dedim

aslnda göbeğimdeki kadar yağ var göğsümde belkide bundandır eritince geçermi peki bi kaç yerde bakmıştım jinekomastiye göğüs bölgesindeki yağlar erimez yazıyodu meme dokusundan sizinde bi fikrinizi alsam ? :eek:

Sayfayı Paylaş