Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve muhtarxx tarafından 19 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muhtarxx

muhtarxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben spora başlayalı 3 ay oldu Supplementler hakkındaki bilgimi burdan öğrendim okuyarak sizce 3 aylık bir kişi için en uygun suplement veya kombinasyon nedir. Yardımcı olalım hep beraber tartışalım . Ayrıca hardline ın malları burada boş felan deniyor o konulara değinmek istiyorum bi açıklık getirelim

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kardeşim olayın özü şudur.
    Diyelim ki , iyi besleniyorsun, uykunu ve dinlenmeni sağlıklı yapıyorsun. Sporun da hakkını veriyorsun diyelim.
    İşte bu noktada sana ekstra katkı sunacak tek supplement, kreatindir. Diğerleri çok gerekli olmayacaktır.
    Yaptığın sporu, profesyonel olarak yapma noktasına geldiğinde de steroidler devreye girer.

Yani, diğer supplementleri fayda getirecek çok yüksek dozlarda kullanman ise aşırı maliyetli olur. Bu supplementler, ara gelişime katkı sağlamaz. Sıçrama yapmak istiyorsan, hangi sporu yapıyorsan o sporun profesyonel branşında steorid kullanacaksın. Zaten o mevkiye geldiğinde, etrafında profesyonel hocalar ve hatta beraber çalıştığın doktorlar olacak. İster Boks, ister Body yap, durum böyle.
    Ama Sinan Şamil Sam gibi bir profesyonel bile, steoridlerden dolayı karaciğer yetmezliğine yakalanıp öldü.
    Yani, durum budur.
    İyi beslenme, iyi uyku ve sağlam spor...Bunların bir kademe ötesi, profesyonel olduğunda steorid...Supplementler, bunların arasında bir geçiş görevi görebilecek kadar kaliteli değil. İyi beslenmenin bir adım ötesi, steoriddir...Eğer profesyonel olacaksan. Ama amatörsen, steorid kullanman, intihara teşebbüsten başka bir şey olmaz.

3. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Üstteki arkadaş tam istediğin cevabi veremedi sanırım ama cidden önemli konular hakkında bilgi vermiş.
    Eğer günlük protein miktarini karşılayamiyorsan optimum gold whey al
    Bcaa olarak Xtend ürünü ve universal creatin alırsan bu başlangıç için güzel bir kombin olur

4. muhtarxx

muhtarxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fitnessa yapıyorum bu kadar kişi ne diyor sen ne diyorsun steroid felan o kadar yükseğe çıkmam protein amino yada bcaa bunlar hakkında marka ve tavsiye almak istemiştim yine de sağolasın
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Aralık 2016 ---
    H
    çok sağolasın yani ben3 aylığım 3 ürün mü kullanayım çok değil mi bide üniversal çok pahalı

Sayfayı Paylaş