Supplement tavsiyesi istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fat304h tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar 15 yaşındayım.1.80boy 57kiloyum.Daha once 2 ya body gecmisim oldu.P90X yaptim ancak supplementsiz olmuyor.Bu ara tekrar baslicam.Kilo almak icin hardline pro gainer almayi dusunuyorum.Yanina amino asitmi- bcaa'mi aliyim? Varsa marka onerilerinizi bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ne supplementsiz olmuyor; 15 yasindasin adam gibi bir beslenme programi yapta olmayinca kullan.

Daha beslenme programi verilmeden supplement alayim. Supplement eksiklerinin giderilmesi icindir.

3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    daha spora başlamadan supplement alıcaksan yolun uzun ne diyim

4. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo almadan olmuyor napayim? 2 ay p90xle gelisme gozle gorulur var ama devami gelmiyor..Hatta 1 daha yaptm p90x .Kilom aZ,malesef

5. brhmcr

brhmcr Guest

Forumda yeni baslayanlarda, beslenme de o kadar cok kilo almakicin ne gerektigi yaziyor ki :) yolunda sana basarilar dilemek duser bize..

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sporcu beslenmesi şart supplementler mucize ürünler değil sana şimdi supplementte önersek sen doğal beslenmeyi ikinci plana atacaksın bu ek ürünlerle ilgili söylenen mucizelere inanacaksın sonuç olarak yine kilo alamayacak ve mutsuz olacaksın birde paran boşa gidecek yani onun için sana forumu yeni başlayanlar bölümünden bol bol okumanı tavsiye ederim

8. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkurler ama olmuyor.Yumurta yiyemiyorum hergun sabahlaridavoyle hergun balik,tavuk gogsu vs de yeme imkanim yok gun icinde bol protein aliyorm.Saglam beslenme yapsam ve supplement alsam.supplementleri az kullansam olmaz mi?

Sayfayı Paylaş