Supplement Tavsiyesi Arıyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nec06 tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nec06

nec06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 17 yaşındayım ve 8-9 yaşından beri sporla iç içeyim.Profesyonel anlamda futbol ve basketbol oynadım.Fakat bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.2-3 yıldır profesyonel olarak herhangi bir spor yapmıyorum ve 70-75 kiloyken 105 kiloya kadar çıktım.Şuan da 95 kiloyum ve vücudum aşırı yağlı ve oldukça hantallaştı.Bu sebeple vücudumu tekrar şekle sokmak,fit ve kaslı bir vücut sahibi olmak istiyorum.Uzun vadede bu spora devam etmek istiyorum fakat 2-3 ay içinde vücudumun belirgin şekilde düzelmesi lazım.Şuan sadece Nutrade L-Carnitine Extreme 3000 ve Optimum standart %100 gold whey kullanıyorum.Bodybuilding.com 20 yaşından küçük erkekler için şöyle bir stack önermiş :
    1-Optimum gold standart %100 whey
    2-Optimum gold standart %100 casein
    3-Musclepharm armor-v
    4-Bsn aminox
    5-Mrm Cla 1250
    6-Bsn N.O - Xplode 2.0
    Bu ürünleri kullanmam uygun olur mu ?
    İçinde bana ağır gelebilecek,zarar verecek bir ürün var mı ?
    Bu ürünlerin yan etkileri konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.Mobil olarak yazdım hata yaptıysam özür dilerim.Teşekkürler

2. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Umarım yanlış anlamışımdır hepsini aynı anda kullanmayı mı düşünüyorsun?
    Bende 17 yaşındayım sadece Multipower Amino asit megashot ve Sni-Pw30 Protein tozu kullanıyorum..

3. nec06

nec06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konularda pek bilgili değilimde bodybuilding de bu bir set olarak verilmiş sanırım bu konuda bilgi verecek olursanız sevinirim

4. rollOver

rollOver Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Liste hakkında bilgi vermiyimde kardeş tavsiyesi veriyim; supplementsiz gelebildiğin yere kadar gel beslenme supplementten çok daha önemli. Bu alıcaklarının/aldıklarımın hiç biri sihirli değnek değil ve besinlerle de yerleri doldurulabilir.,

5. nec06

nec06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumun için l-carnitine ve protein tozuna cla ve multivitamin eklemeyi düşünüyorum en kötü, günde en fazla 2 öğün yiyebiliyorum bu yüzden besin desteğine ihtiyacım var

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    1-Baslangic icin bunlarin hicbirini kullanmana gerek yok.
    2-Su an begenmedigin vücuduna 2-3 senede sahip oldugunu yazmissin o zaman vücuduna yine 2-3 sene bir zaman ver tekrar düzelebilemsi,fit olabilmesi icin,yazdigin gibi 2-3 ayda hic bisiy olmaz.

StormBlast bunu beğendi.
  7. nec06

nec06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam benim için 2-3 yıl çok uzun bir süre ben çok gösterişli bir vücuda da sahip olmak istemiyorum şuan için sadece 2-3 ay içinde vücudumu düzeltebildiğim kadar düzeltmeyi amaçlıyorum bunun dışında sağlıklı ve düzenli beslenemiyorum okul,dershane vs yüzünden bu sebeple destek almayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş