Supplement tavsiyeniz ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve thetoro tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler arkadaşlar..
    172 boy 69 kilodayım şu anda hiç supplement kullanmadım şu zamana kadar. Parçalı bir vücut görüntüm var ama biraz yağdan birazda beslenme dengesizliğinden bu süreç hızla ilerlemiyor.
    Ağırlık çalışmalarımda ve kardiyo yaparken ağır yükleniyorum yorucu oluyor doğal olarak halsizlikte oluyor.
    Whey proteinler arasında kararsız kaldım Whey3matrixin kreatinli olması cazip geldi aklımdaki diğer başka şey ise SYNTHA-6 bana önereceğiniz whey protein hangisidir bunlar haricinde de olabilir hatta baska supplement de olabilir.
    Kas oranını artırıp yağı azaltmak ve görüntünün şekilenmesini istiyorum.
    Bütçem kısıtlı bu söylediğim ürünler 160 civarnda bunun üzeri olmazsa güzel olur.

2. BeWater

BeWater Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle weider premium whey ancak kas kutlesi yanında hacim kazandırıyor
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ocak 2015 ---
    yeni gördum weider biraz pahalı 300 tl ama piyasanı en ıyısı

3. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Genriseyi inceledim oda fena değil gibi içerik olarak whey instant + 240 kapsüllük kreatinde veriyor yanında.

4. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    whey olarak ronnie cole pro-antium öneririm. Supplementlerimi yabancı kaynaklardan araştıran biriyim amerikada yaygın olup da ülkemizde pazarı az olan markaları genelde tercih ederim. Bana göre izole whey almak yerine kompleks protein ürünü almak da daha mantıklı geliyor tek protein tozu olacaksa

5. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen sadece protein tozu düşünüyorum yanına belki karnitin alırım en fazla.

6. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    günlük ihtiyacını karşılayabiliyorsan protein tozu gereksiz creatin bcaa glutamin alabilirsin yada animal pak alabilirsin bunlar performansını epey arttırır

7. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Creatine al marka farketmez CREAPURE içerikli olursa daha iyi protein tozuna gelirsek öyle bi arkadasın dedigi gibi WEİDER alma hicbir FARKI YOK! Şöyle açıklayayım Supplementler.com a gir git Whey protein sayfasına gel gözünü kapatıp mouse unu rast gele oynat tek farkı aroması olur baska birşeyi olmaz ille tavsiye istersen Optimum Nutrion %100 whey veya XPRO whey...

thetoro bunu beğendi.
  8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Iso 100 kullandim onun yerine syntha 6 alma fikrim vardi pisman oldum almadigima yillaedir sadece whey kullandim acikcasi pek etkisini gormedim bence olayın püf noktası farklı tür proteinleri beraber kullanmak ve yaninda karbonhidrat tüketmek protein tozu pek alma taraftari olmasamda..

Bsn syntha 6 iyidir çünkü hem kompleks protein hemde karbonhidrat içeriği var...

9. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    SYNTHA 6 Yı tadı yuzunden alırım sadece...
    Protein diye yarısını karbonhidrat satıyolar anlamadım valla...
    Whey Proteini antrenman sonrası direk alınmalı 30 dk sonra et iceren bir ögün yenmeli olayı budur...

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Protein tozunda karbonhidrat olmali haa diyet yapiyorsa 0 carb tozlar var ama hacim için karbonhidrat protein birlikte alinmali forumlarda yorumlar bu yonde tecrubeli arkadalarin anlattigida bu sekilde fiyat olarak ucuz 150 ye alirsin 120-130 a da amino al hatta 3001 270 hadi 300 lira olsun millet o parayi tekbasina weider protein tozuna veriyor isolate tozlar uçmus durumda zaten

11. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam 300 Lira para veremem açıkcası en azından şimdilik.Karbonhidrat olmamasını tercih ediyorum aslında ama dediğin gibi iso alacak oldunmuda 900 Gr az geliyor zaten diğerlerininde fiyatı uçuk.
    Şimdilik Genrisenin Whey proteini + yanında hediyesi olan kreatinle birlkte almayı düşünüyorum.
    Genel olarak zaten tavuk , yumurta yada et proteinimi günlük alır dikkat ederim. Aminoasitle proteinin arasındaki ince farkı çok anlamadığımdan proteine yöneldm ama hala kararsızım

12. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Vallaha hepsi ayni en iyisi optimum whey al ucuz bilinen kaliteli bir toz amino asitler daha çok parcalı yağsız kas kütlesine hizmet eder sindirim olarak farkları var proteinin sindirilmesinde bir kisimi çope gidiyor aminolarda ise tamamina yakini sindiriliyor yanlisim varsa duzeltin

Sayfayı Paylaş