Supplement sorası idrarda sararma

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FeVeR1990 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. FeVeR1990
    Offline

    FeVeR1990 Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2010
    Mesajlar:
    61
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar animal pak ve optimum protein içtikten sora spot bitiminde tualete çıkınca idrarım sarı geliyor bu normal bir durummudur
     
  2. doqukaaN
    Offline

    doqukaaN Üye

    Katılım:
    18 Şubat 2010
    Mesajlar:
    379
    Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Animal Pak'de bulunan fazla vitaminlerden kaynaklanıyor.
    Vücut kullanmadığı vitaminleri dışarı atar.
    Vitaminlerin çok da iyi kullanılmadığını gösterir aslında bu olay.
     
  3. FeVeR1990
    Offline

    FeVeR1990 Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2010
    Mesajlar:
    61
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herhangi bi zarari varmidir acaba baya da agir antrenman yaptim
     
  4. IAdam
    Offline

    IAdam Üye

    Katılım:
    18 Nisan 2009
    Mesajlar:
    76
    Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yeterince su içiyor musunuz?
     
  5. FeVeR1990
    Offline

    FeVeR1990 Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2010
    Mesajlar:
    61
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkat etmedim bugun , ama sabah 2 bardak animal için 0.5 litre 0.3 litre pro tozu için içtim ondan sora wc cıktım
     
  6. berg
    Offline

    berg Üye

    Katılım:
    31 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    50
    Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    fazla b vitaminiden olması lazım sarı ve yeşil arası bir renk değilmi? ben optimen kullanırken oluyodu ama yemekten sonra pak alınca olmuyordu.

    Sizde öğünlerle alırsanız belki o sorun olmaz.
     
  7. FeVeR1990
    Offline

    FeVeR1990 Üye

    Katılım:
    29 Ocak 2010
    Mesajlar:
    61
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ögle ögününnden sonra aldım fakat cok yemedim ögle ögününü deneyeyim bakalım bir kaç defa daha
     
  8. doqukaaN
    Offline

    doqukaaN Üye

    Katılım:
    18 Şubat 2010
    Mesajlar:
    379
    Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Deneme yanılma yoluyla bulmalısın.

    Yemekten önce al, sonra al, antremandan önce al ne bilim farklı şekillerde kullan, doğrusunu bul.

    3 lt su tüket.
     
  9. angel_f!re
    Offline

    angel_f!re Üye

    Katılım:
    9 Şubat 2010
    Mesajlar:
    182
    Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    tamamen su tüketmyle alakalı.suyu bol için
     
  10. The Answer
    Offline

    The Answer Üye

    Katılım:
    31 Mart 2007
    Mesajlar:
    167
    Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ohoo ben animal pump ve iss super vitamin combosu kullandığım dönemlerde yeşil renge dönüktü idrarım :)
     
  11. caglr
    Offline

    caglr Üye

    Katılım:
    5 Aralık 2008
    Mesajlar:
    69
    Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    yüksek oranda vit. idrarda koyulaşma ve koku yapar.
     
  12. lynx_engin
    Offline

    lynx_engin Üye

    Katılım:
    8 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    235
    Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    yeterince su içmediğinden dolayı oluyo.
     
  13. Altintop
    Offline

    Altintop Üye

    Katılım:
    17 Aralık 2007
    Mesajlar:
    273
    Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Animal Pak kullananlarda bu sorun herzaman olur, hatta idrarın kokusuda değişir. Bolca su içmeniz gerekir. Vücudun susuz kalmamasına dikkat ediniz, çünkü bu ürün susuz kalmasını sağlar. Günlük 3-4 L su içmeye özen gösteriniz.
     
  14. SAVAŞ74
    Offline

    SAVAŞ74 Üye

    Katılım:
    20 Eylül 2010
    Mesajlar:
    1.329
    Beğenileri:
    1.281
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Vitamin sonrası idrar koyulaşıyorsa, vitaminler üreticilerin iddia ettikleri gibi kullanılmıyor demektir. Vücudumuz çok akıllı bir mekanızma. KUllanmadığı şeyi bünyesinde tutmaz. "Aaaa bunda çok C vitamini var lazım olur ilerde" demez. Paranızın üzerine sifon çekiyorsunuz. Özellikle B vitaminlerinde olur bu koyulaşmalar. Zİra sizin ihtiyacınız çok azdır aslında ama tabletteki miktar çok fazladır. Kalanı atılır.

    O bakımdan günlük ihtiyacın bilmem kaç katı olan multivitaminlari kullanmayı bi türlü anlamıyorum. %3000 yazıyor bazı yerlerde. İnanılmaz rakamlar...Sanki o miktarın tamamı vücut tarafından kullanılıyormuş gibi...Tam anlamıyla böbrek düşmanı tabletler bunlar. Birlikte bol su ile almazsanız böbreklerinizin yaşayacağı tahribatı ilerde kendi gözlerinizle göreceksiniz.
     

Sayfayı Paylaş