Supplement Son Kullanma Tarihleri hk

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eLiasGR tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eLiasGR

eLiasGR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

Askere gidip geldiğimden ve uzun bir süre spora ara verdiğimden dolayı elimdeki supplementler, multivitamin, kreatin, glutamin, glukosamin gibi supplementlerin sok kullanma tarihleri cok yaklaştı hatta açılmayan paketlerin dolmak üzere.

Ben çok istekli değilim son kullanma tarihi dolanları açıp kullanmaya ancak onca şeyde ziyan olacak. Ne kadar toleresi vardır bu tarihlerin? Sizce kısa bir süre geçsede kullanabilir miyim?

2. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Saklama koşullarının çok dışına çıkılmadıkça bir sorun olmaz. Firmalar kendi güvenlikleri nedeniyle sorun yaşamamak için son kullanma tarihlerini sıkı tutarlar.

Tolereside saklama koşullarına ve üründen ürüne değişir.

Ürün bozuk ise tat, koku ve görüntü yoluyla zaten kendini ele verecektir.

3. eLiasGR

eLiasGR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Acılmıs olan glutamin im vardı, oda kosullarında karanlıkta kolinin icinde sakladım. biraz topaklanma olmustu. vitaminde bir bozukluk yok zaten kreatini hic acmamıstım.

bir süre kullanayım bakalım. belki glutamini hic kullanmam

4. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Ufak bir bozulma belirtisi gözlenlerseniz atın gitsin.( Yada atmayın bana gönderin hepsini. Kontrol edeyim. :)) ) Sağlığınızdan daha önemli değil ya.:)
    Ama glutamine'in kolay kolay bozulacağını düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş