Supplement Siparişi Vereceğim Kararsızım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.82 1.83 Kilom 69 70 Arası Haftada 5 Gün İdman 2 Gün Dinlenme Yapıyorum 2-3 Ayda Bir Programımı Değiştiriyorum Ve Beslenmeme Uykuma Dinlememe Antremanda Çalışmama Özenle Dikkat Ediyorum Ve Ben Geçen Sene 7 Ay Çalıştım Ve Parmağımın Biri Çatlamıştı 1 Ay Ara Verdim Ve Bidahada 7 8 Ay Oldu Şimdi Gitmedim Ondan Sonra 3 Aydır Şuanda Çok Sağlam Düzenli Bir Beslenmeyle Antremanlarımı Yapıyorum Fakat Daha Önce Optimum Serious Mass Gainer Ürününü Kullandım 5-6 KG Aldım Scitec Amino Asit Tablette Kullandım Başka Birşey Kullanmadım Ektomorf Vücut Tipine Benziyorum Boyuma Görede Kilom Az Gibi 75-76-77 Arası Olmam Lazım Ve Ben Sizce 2 Li Veya 3 Lü Supplement Kombinesi Yapmak İstiyorum Sizce Gainer - Kreatin - Bcaa mı Yoksa Whey + Kreatin + Bcaa mı kullanmalıyım ve vücudumda aşırı olmasada karın bölgem yağlı karın kaslarım gözükmüyor bu yüzden tekrar gainer kullanıp yağlanmak istemiyorum sizce whey alıp sabahları ve antremandan sonra içip kas kütlesi olarakmı 69 dan 77 ye çıkmalıyım yoksa gainer alıp diğer takviyelerlemi kullanayım antremandan sonra çıktıyan eve gidiyorum 30-45 dakika içerisinde öğünümü yiyoruım fakat salondakilerin çoğu antremandan hemen sonra whey proteinini shakerlerinde getirmiş içiyorlar ve gayet iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar gainer alsam daha çok şeker ve yağlanıcam ve bazen protein ihtiyacımı karşılayamadığım oluyor beslenmem sabah + ara öğün + öğlen + antreman yemeği + antreman sonrası + yatmadan önce yiyorum sizce nasıl yapmalıyım.

yukarda bahsettiğim gainer 3 haftada 6 kilo aldırdı fakat omuz ve kalça kenarlarında baya çatlaklar oldu büyük ve uzun

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Karın bölgen yağlıysa niye gainer düşünuyorsunki onun yerine güzel yemeğini ye daha faydalı whey+kreatin+bcaa yeterli

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    başka düşüncesi olan ?

4. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bence 16 yaşında supplement kullanmana gerek yok. Düzgün ve programlı bir beslenme ile istediğin kiloya ulaşacaksındır. Gelişme çağında olduğun için vücudun zaten çok fazla çalışıyor. Supplement kullanmak istiyorsan ille de supplement kullanıcam ben diyorsan eğer o zaman tavsiye olarak Whey + Kompleks Amino Asit + Multivitamin kullanman yeterli olacaktir benim düşüncem bu yönde :)

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ağustos 2015
  5. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Amaç kas geliştirmek insanlar neden gainer kullanıp yağ kazanmak istiyo bi türlü anlayamıyorum. Whey antrenman sonrası kullanılırsa oldukça işe yarayan bi ürun ama onlarca alternatifi var meyve çikolatalı süt jelibon gibi . Kreatinin etkisi kişiden kişiye değişir ben senin yerinde olsam ucuz kreatin alıp etkilerini kendimde denerdim. Bu 2 si dışında tavuk yumurta falan yiyiyorsan bcaaya ihtiyacın yok .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş