Supplement seçimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve batihn tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Hayırlı ramazanlar;
    1 senedir bu sporla uğraşıyorum son 1,5 senede 15 kilo aldım. Optimum ve weiderın wheylerini , multipowerın gainerını kullandım. Şimdi Ağustos 1 itibarıyle yeni supplement kullanımına geçicem.Alıcağım ve seçenekler arasından seçmekte zorlandıklarım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Kilom 68,6 Yağ oranım %12. Normalde tartıldığımda hep 70-71 arası çıkarım 68,6 yağ ölçüm cihazında çıkan. boyum1,82. Beslenmem bu forumda araştırdığım kadarıyla yeterli .
    -Whey ======>
    Optimum
    -Bcaaa======>Optimum Bcaa 5000 Powder 324 Gram veya HARDLINE BCAA MATRIX 630 GRAM(İçinde zengin glutamine olduğu söyleniyor)
    -Glutamin=========>
    Optimum Glutamine Powder 600 Gram veya Universal Glutamine 300 Gr veya [COLOR=rgb(255, 77, 77)][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Hardline Glutapure 500 Gr[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR]
    Creatine=========> [COLOR=rgb(255, 77, 77)]Weider Pure Creatine 600 Gr[/COLOR][COLOR=#ffffff]
    Amino asit======> Amino 2700 universal
    Kazein ====> Optimum

Pharmaton ve birde balık yağı kullanıyorum sabahları.Whey , Amino asit ve creatine elimde var . amino ve creatine i ramazan geçene kadar kullanmıcam yaklaşık 3 hafta kullandım .[/COLOR]
    [SIZE=5][COLOR=#00ffff] Bu seçenekler arasından hangisini kullanmalıyım ? Yeterli mi veya gereğinden fazla mı?[/COLOR][/SIZE]
    [COLOR=#ffffff][/COLOR]

2. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok mu Yardımı olabileek biri

3. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    2700 önermem ve protein olarak bsn snytha 6 bi bak derim optimum da güzel

4. batihn

batihn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Üniversite öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2700 şuan bende var bitince daha amino asit almıcam büyük ihtimal. Bcaa ve glutaminede önerin var mı

5. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kompleks amino asit denemeni öneririm,hem bcaa hem glutamic asit içeren weider super aminos bir bak istersen
    Edit: dymatize glutamin ve gaspari bcaa 6000 öneririm ayrı ayrı istersen

batihn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş