supplement seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve konso tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar aranızda yeniyim, forumda geriye dönük hariç çoğu konuları okudum aklımda seçimler dışında bir problem yok gibi. ben 90 kiloyum boy 180cm yaş 21, okul ve iş dolasıyla göbek ve bel tarafında tahmin edilebileceği gibi yağlanma mevcut. eski sporculardanım 2 bacağımda kırıldı toplamda yaklasık 11 ay yatakta yatmışlıgım var yani kilo konusunda okuldan önce alt yapı sağlam :) soruya gelicek olursak günde 1 buçuk saat spor yapıyorum 1 saat cardio çalışıyorum yarım saatte kas açma germe.
    performans arttırıcı olarak şunları seçtim bunlardan 1'ini alıcam kullananların yorumlarını okudum ve 2 si arasında kaldım.

USPlabs Jack3d
    BSN NO-Xplode

yağ yakıcı olarak :

Hydroxycut Hardcore Pro Series
    l-carnitine ( kullandım etkisini gördüm ama hyroxycut'u met eden çok kişi var
    CLA
    Animal Cuts

ek olarak sabah C vitamini.

bunun dışında kilo vermek için supplement önerisi varsa önerebilirsiniz, araştırıp değerlendirebilirim.

arkadaşlar yardımlarınızı esirgemezseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 29 Haziran 2011
  2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Merhaba konso, eğer imkanın varsa 1 gün ağırlık 1 gün cardio yapmanı tavsiye ediyorum. Performans arttırmak için nos-x10 önerebilirim dolaylı yoldan yağ yakımı sağlayıp performansı da maksimuma çıkartıyor. Damarları genişletip daha da çok görünebilmesini de sağlıyor bu arada zaten yağ yakımı da bu yol ile daha da hızlanıyor. Yağ yakıcı olarak seçtiklerin iyi bence o 3ü seni idare edecektir. Ama yine abartılı şekilde kilolu olduğunu düşünmediğim için yanına bir whey protein tavsiye ediyorum antrenman sonu için kas yıkımını engelleme amaçlı sonuçta vereceğiniz kilolar kas ağırlıklı olursa yağlar açısından bi değişiklik olmayacak vücutta.

3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    sadece kardiyo çalışmayı düşünüyorsan performans arttırıcıya boşuna para verme derim . sana extradan bir enerji vereceği doğru ama yağ yakımı yapmak istiyorsan harcayacağın enerjiyi kardiyo esnasında vucudunun yağlardan karşılaması daha mantıklı . l carnitine ve cla sana yağ yakmada ve bu yönde enerji vermede zaten yeterince yardımcı olacaktır. animal cuts daha ziyade v.g de profesyonel sporcular tarafından kullanılan etkili bir yağ yakıcıdır.ancak asıl amacı vucudun parçalanmasına ve su atımına yardımcı olmaktır.

ille de bir performans arttırıcı kullanacaksan Jack 3d iki seçeneğin arasında en iyisi. ama yine tekrar ediyorum , şu aşamada inan ki hiç gereği yok .

4. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    fiyatlara baktım biraz, masraflı olacağını biliyordum ancak bu kadar olacağını tahmin etmemiştim, kendimi sıkarsam biraz performans arttırıcıyı geri plana atabilirim, yağ yakımı konusunda ekim ayına kadar 75 olmam gerek bunun için ne önerebilirsiniz bana?

5. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Yağ yakımı günlüğü bölümünü inceleyerek örnek diyet listelerine ve programlarına ulaşabilirsiniz. Yüksek protein düşük karbonhidrat diyetiyle çok rahat bir şekilde yağ yakımı sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş