supplement review

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve stalaze tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    neden bizde supplement review yapan arkadaşlar yok yapanlarda hep yurt dışı kaynaklı örneğin (kenzo) az çok bu işlerde bilgili arkadaşların bu konuya el atmalarını rica ediyorum

2. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Güzel fikir gerçekten bir hafta 10 güne amerikadan Pro supps Mr Hyde preworkout ürünüm geliyor onun incelemesini yapacağım mutlaka.Ama türkiyede satılan ürünlerin çoğu içeriği değiştirilmiş ürünler (animal cuts,no explode vs) bu yüzden trdeki ürünlerle ciddi inceleme yapmak zor olur.

3. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    şu forumda bakıyorum supplament takviyelerim diye bi dünya sey paylasiliyo soyle protein tozu bitirdim su kadar marka kullandım diyo bi kişi çıkıp video yapmiyo aslında biri çıkıp yapsa devamı gelecek

4. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Ben videodan çok makale olarak düşünmüştüm ama belli olmaz.Protein tozunun review inin yapılması bana saçma geliyor sonuçta vereceği veya veremeyeceği etki belli ama yağ yakıcılar,preworkoutlar,testo booster,gh booster bu tür ürünlerin etkisi tartışılır review vs yapılır rahatlıkla.

5. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Kenzo'nun inceleme olarak yaptığı ne var ki ? İçinde karbo az bu güzel şeker az bu güzel,yağ az bu güzel,içinde izole hidrolize var bu güzel,triptofan miktarı iyi,whey kaynaklı bir ürün,tadı iyi,içinde kreatin vesaire var günlük ihtiyaç 5gr bu üründe 3gr var 2gr dışarıdan alman lazım bu ürünle birlikte,vesaire diyor.Bunları zaten ürünün internetteki içeriklerini görebilen herkes bulabilir.

6. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Kenzo'nun popülerliğinin sebebini anlayamadım zaten.Çok iyi vücudu olsada millet takip etse anlarım veya savaş cebeci gibi doğru,kaynakları olan bilgiler verse ama o da yok.

Sayfayı Paylaş