supplement programım doğru mu ???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dmn tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dmn

dmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body ye başlayalı dört ay oldu yalnız 10 yıllık taekwondo geçmişim var..vücudum takviye kullanmaya uygun..yaklaşık bir aydır SAN markalı ürünlerden kullandığım programı yazacağım..bu marka rusyada bulabildiğim en kaliteli marka..amacım kilo almak-kas kütlesi..kilo : 70 boy : 1,82..tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum..

pazartesi-çarşamba-cuma-cumartesi antreman yapıyorum ve sadece antreman günlerinde kullanıyorum..

antremandan 1 saat önce BCAA,
    yarım saat önce FİERCE(NO-kreatin)--glutamin--whey protein

antremandan yarım saat sonra : BCAA--mass gainer--glutamin

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    ben bcaayı hep antreman esnasında kullanıyorum. Antremandan önce aldığın bcaa yı bu şekilde deneyebilirsin tabii istersen. Onun dışında kullandığın marka gerçekten iyi. Programında bir sorun yok.

dmn bunu beğendi.
  3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

sayın draft bcaa antrenman sırasında alınırsa ne gibi yararı olur bize yada başka bir deyişle önce almakla ant sırasında almanın farkı nedir? teşekkürler:):)

4. rceylan2

rceylan2 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Glutamin Her GEce Yatmadan. Whey Spordan 5dk Önce ve Spordan 25-30 dk sonra. Amino Spordan 45 dk önce ve spordan hemen sonra. Off Günlerde Gün içinde Aç Karna Bence Proteini kullan.. Unutma Glutamin Her GEce.

Sayfayı Paylaş