Supplement menüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Poseidon26 tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Poseidon26

Poseidon26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum whey protein antrenman öncesi ve sonrası 1 er ölçek
    Xpro amino 6000 antrenman öncesi ve sonrası 5 adet
    Gaspari bcaa antrenman öncesi ve sonrası 5 adet
    Gaspari glutamine antrenman öncesi ve sonrası 1 er ölçek
    Gaspari creatin antrenman öncesi 1 ölçek
    Weider arginine xplode antrenman öncesi 1 ölçek

Kullandığım supplementleri weider hariç karıştırarak antrenman öncesi ve sonrası 500 cc yarım yağlı süt ile içiyorum suyla tadı zor geliyor açıkçası. Fakat sütün değerlerine baktığım zaman 100 cc 139 kcal yazıyor. 1 litre süt tükettiğimi düşünürsem bu da ortalama 1390 kcal yapıyor. Tabi supplementlerin kalorilerini saymıyorum bile. Göbeğimin çıkmasını 2 günde 1 tükettiğim 1 litre süte bağlayabilirmiyim. Şeker kullanmıyorum yağlı mümkün olduğu kadar kullanmıyorum karbonhidratta aşırı almıyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum :)) 6 aydır spor yapıyorum.

2. Jdursun

Jdursun Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Süte bağlama 6 aydır antreman yapan birisi için aşırı hatta 2 3 senelik bir sporcuya göre bile fazla ve düzensiz supplement kullanıyosun antremandan önce hem amino hem bcaa hem hem protein tozu kullanıyosun sadece 5 tablet bcaa alsan bile fazla fazla yeticektir gerisi ziyan ve yağ olarak depo edilir

Poseidon26 bunu beğendi.
  3. Poseidon26

Poseidon26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu supplementleri nasıl kullanmam gerektiği konusunda başka yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? jdursun teşekkür ederim tavsiyelerin için.

4. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Aminoyu bcaa oranı yüksek olanlarından sec böylece okadar cok tablet yutmanada gerek kalmaz ve gereksiz bi yıgın kimyasaldan kurtulmus olursun aynı zamanda ztn antreman öncesi protein tozu ve amino alıyosun bcaa bnce gereksiz kacmıs orda glutamini antreman öncesi almanda gereksiz antreman sonrası 5 gr al yeterli creatine gelincede kullandıgın aminoda ve weider xplodede sanırsam creatin icerigi var tam olarak bilmiyorm ama onun oranları bi bak eger varsa creatinde almana gerek yk

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş