Supplement Listem ve Dahası

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve LifeSteaLeR tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar vg ile tanışalı 2 yıl felan oldu ama düzenli olarak 6 aydır yapıyorum.Bu 6 ay önceside 120kgdan 85 kg'a düştüm.Boyum 1.78 bu sebepten 78 kiloya felan düşmek istiyorum.Yağ oranım %17.
    Şu an takviye olarak Optimum Nutrition Protein Tozu
    Universal Amino 2700 alıyorum.
    Bayramdan sonra diyete başlayıp şöyle bir antrenman yapmayı düşünüyorum.
    Başlangıç 20dk kardiyo idmanı(10dk koşu 10dk bisiklet)
    Ardından 40dk Antrenman(içeriği);
    1.Gün Kardiyo + Göğüs + Ön Kol Toplam = 60dk
    2.Gün Kardiyo + Kanat + Arka kol Toplam = 60dk
    3.Gün Kardiyo + Omuz + Bacak Toplam = 60dk
    ---1 gün dinlenme ve sonra aynı döngüde devam--- (2 ay boyunca)
    Almak istediğim supplementler;
    Gaspari veya Ultimate BCAA
    Gaspari GLUTAMINE
    Multipower CLA
    Clenbuterol(Cla'nin yanına yağ yakım takviyesi olarak daha önce kullandım günde 0,04mg)
    Arkadaşlar Benim antrenman planım ve supplement düşüncelerim böyle siz ne dersiniz gereksiz veya gerekli şeyler var mı?Eklenip çıkarılabilecek şeyler var mı? Bir göz atarsanız sevinirim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Clenbuterol un gelecekte yaratabilecegi yan etkiler konusunda haberdar misiniz? Yag yakarken sanirim kas kutlesi insaasi hedef bu durumda nasil bir beslenme programi izleyeceksiniz? Kiloya odaklanmak yerine neden yag orani odakli planlar kurmuyorsunuz?

3. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Sayın brhmcr asıl amacım kilo vermek değil ama yağlı kütleyi üzerimden atmak yağ oranımı %10 un altına çekmek.Nasıl beslenme programı uygulayacaksınız demişsiniz.Şekeri sıfıra indirmeyi düşünüyorum.Yağıda olabildiğince az.Sabahları 4 yumurta akı ve 2 dilim kepek ekmeği ile peynir domates vs olabilir.Öğle yemeği genelde okulda olduğum için ekmeksiz sulu yemekler olabilir.Akşam yemeğindede karbonhidratı az ekmeksiz birşeyler olabilir yine.Tabiki bolca protein takviyesi vermeye çalışacağım vücuduma.Clenbuterolün etkilerinden haberdarım evet.

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Now cla - clenbuterol sopharma 0,02mg - gaspari glutamine aldım şimdilik.bcaa yı salladım universal amino aldığım için.ramazandan sonra 30 antrenmanda vücudu forma sokacağım inş.

Sayfayı Paylaş