supplement kurum goruslerınız?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve memet12 tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. memet12

memet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar 3 yıldır bb le uğrasıorum .ılk kez bu kadar cok ılac la 1 kur yapıcam sızınde yorumlarınızı almak ıstedım kur su sekılde ;

Weider bcaa ve glutamıne-optımum whey-muscletech nano vapor -muscletech leukıc hardcore(anabolık aktıvator)-muscletech anabolıc halo-weıder mega mass 4000 -bırde gnc arginine orhnıtıne

goruslernızı beklıyorum ... bu arada boy 185 kılo 76 suan

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
  2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence baya bi abartmışsın Vapor gibi bir ürünün yanında gnc arginine orhnıtıne ve muscletech leukıc hardcore(anabolık aktıvator) buna gerek yok bence. Spor gemişini ve daha önce hangi kombineleri yatın bilmiyorum ama bence buradan şu kombine en iyisi
    BCAA-L-Glutamine-Whey-Gainer-Vapor Ek olarak halo alabilirsin ama zaten yeterli recovery ürünü kullanıyorsun para israfı olur.

Dip not: Bunlar ilaç değil "Supplement(Besin destek ürünleri)"'dir. Türkçe'mizi daha düzgün kullanırsak çok daha iyi olur :D

3. memet12

memet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    leukıc le halo ve vaporun farklı urunler olduğunu soyledıler bu nedenle leukıcıde ekledım bunun dısında arginineden vazgecdım de gerı kalanlar ıcın yorumunuz nedır bu arada ılac derken dalgınlıkla yazmısım spor gecmısım 3 senedır bu sporu yapıyorm onumuzdekı sene gencler ın son senesınde yarısmaya gırmey dusunuyorum

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    leukic hardcore growth tetikleyici sanırım. Bunun yerine Mega Forte tavsiye ederim. Çünkü kullanıpta net bir etki aldım diyen ne gördüm nede okudum. MuscleTech'in arka planda kalmış ürünleri bunlar. Halo ve ve Mega Forte ekleyebilirsin. Kilo alma problemin yok ise gainer'i çıkarabilirsin zaten beslenmen iyimiş, gainer'e gerek yok ;) Akşam 1 veya 1/2 servis mega forte GH için çok iyi olur ;)

5. memet12

memet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mega forte fıyatı pahalıydı hemde 20 gun mu ne gıdıomus 170 lıra cıvarı dıerı 120 lıra 1 kutu 1 ay gıdıo 2 kutu 60 gun dıerınde 2 kutu 40 gun hemde 340 lıra

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  6. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman git en dakdik ürünleri al 300tl ye 1 sene kullanırsın.

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    mega forte ile twinlab liquid i kiyaslarsak twinlab in bazi avantajlari var:
    - yari fiyati
    - daha uzun gidiyor
    - tadi cok daha guzel
    - aminoasit profili ayni ama miktarlar daha fazla
    - yurt disinda weider hic kullanilmiyor netrition.com da satilmiyor bile. diger yabanci forumlarda da orta siralarda bir urun.

ama hala anlamadigim bizde weider megaforte u herkes ove ove bitiremiyor forumda gerekli yerlere de sordum cevap alamadim. weider e yonelik bir marka bagimliligi var gibi.
    illa aminoasit de ekleyecegim weider pahali diyorsan buna bakabilirsin. hem daha uzun sure kullanirsin en azindan 20 gunde bitmeyecegi kesin.

8. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Neden mi?

Öncelikle Weider in sahibi, reklamları ve özellikle ambalaj olarak geçen kutuları ve tüpleri çok güzel olduğu için çekici geliyor.

Kısaca şöyle anlatayım, son zamanlarda şeker ve sakız kutularının nasıl bir evrim geçirdiğine hepimiz şahit olduk ve çok güzel sonuç aldı, marketlerde reyona bir bakıyorum neredeyse yüze yakın çeşit var. herkesin elinde bambaşka bir kutu. İnsan sırf paketi,kutusu,ambalaj ı güzel diye bile alıyor bazen.

Bu bir pazarlama yöntemi. Bir çok üründe var bu ve çok normal. Bana da Bsn ambalajları çok güzel ve çekici geliyor. Şirketlerde sadece bunun için çalışan profesyonel gruplar var. 1980 lerden sonra sporun her alanında özellikle bu iş üzerinde çok derin çalışmalar yapılmaya başlandı ve çok güzel sonuçlar alınıyor.

Üniversite'de aldığım Spor ekonomisi ve pazarlaması dersinden kısaca bir özet yapmak istedim..

(Alman markası olduğu için Amerika'da pek üzerinde durulmuyor.Netrition'da olmamasının sebebi de sadece bu)

9. memet12

memet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pekı muscletech ın leukıc hardcore urunu hakkında ne dusunuyorsunuz nette doru durust yorum goremedım de

Sayfayı Paylaş